Paypal Ödeme Ekranı değiştirme

staidmcgun

OpenCart-TR
Merhabalar, uzun süredir yaşadığım bir problem var bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Paypal ile öde dediğimde "PayPal hesabım var" ilk önce açılıyor. Ben bazı sitelerde gezdiğimde Paypal hesabım sekmesi kapalı Kredi kartım ile öde sekmesi açık olarak geliyor. Zaten korkarak alışveriş yapan müşterinin kaçmaması adına aşağıdaki resimdeki sekmeyi ödeme ekranı geldiğinde nasıl otomatik açık yapabilirim? Yani ilk önce kredi kartı ile ödeme ekranı açık olsun istiyorum.

ufak örnek vermek gerekirse;
Bunu istemiyorum,

Bunu istiyorum,

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

jet737

OpenCart-TR
Ama zaten doğrusu, Paypal ödemelerinde kredi kartı bilgisi çıkmaz. Paypal ile öde dediğinizde , önce Paypal hesabınıza bağlanması gerekir. Yada bir ön fatura ile Paypal'a bağlanır. (paypal invoice)Siz kart veya kartlarınızı PayPal'a tanıtmış olduğunuz için öncelikli kartınız hangisi ise ondan ödeme yapar. Paypal ile öde dediğinizde kredi kartı bilgileri girmezsiniz. REsimde bir yanlışlık var diyemeyeceğim ama bir opsiyon olarak "isterseniz paypal hesabı açın" demesi, kredi kartı yerine paypal ödemesine yönlendirmesi açısından seçenek.

Kredi kartı ödemesi ile Paypal ödemesi ayrı ayrı şeyler.(bilmediğinizi varsayarak söylüyorum)

staidmcgun

OpenCart-TR
jet737' Alıntı:
Ama zaten doğrusu, Paypal ödemelerinde kredi kartı bilgisi çıkmaz. Paypal ile öde dediğinizde , önce Paypal hesabınıza bağlanması gerekir. Yada bir ön fatura ile Paypal'a bağlanır. (paypal invoice)Siz kart veya kartlarınızı PayPal'a tanıtmış olduğunuz için öncelikli kartınız hangisi ise ondan ödeme yapar. Paypal ile öde dediğinizde kredi kartı bilgileri girmezsiniz. REsimde bir yanlışlık var diyemeyeceğim ama bir opsiyon olarak "isterseniz paypal hesabı açın" demesi, kredi kartı yerine paypal ödemesine yönlendirmesi açısından seçenek.

Kredi kartı ödemesi ile Paypal ödemesi ayrı ayrı şeyler.(bilmediğinizi varsayarak söylüyorum)

anladım :rolleyes: firma olmadığım için pos cihazım yok kendimce alternatifler üretmeye çalışıyorum işte müşterinin işini rahatlatıp uzaklaştırmamak için. bazı sitelerde gördüm çünkü nasıl yaptıklarını merak ettim. ilginize teşekkürler.