Bir kaç modülü ta şekline getirmek.

silences

OpenCart-TR
özel-tab modülü gibi (mesela orada en çok satılan, seçilenler, kampyandakiler gibi sekmeler vardı.) ben de mesela featured modülü ve featured1 modülleri var bunları tab şeklinde yapabilir miyim anasayfa da? özel-tab modülü o yönde değiştirebilir miyiz? ki denedim birazcık örneğin bestseller yazan her yeri featured yaptım ama ana sayfada php hataları çıktı... önerilerini bekliyorum.

emrebozok

OpenCart-TR
Sadece onu yaparsan olmaz tabi. Controller dosyasına da eklemeler yapmalısın.

Controller/Module/Featuredtabs.php yi aç

bul :$this->data['tab_featured'] = $this->language->get('tab_featured');

altına ekle $this->data['tab_featuredxx'] = $this->language->get('tab_featuredxx'); artık sen nasıl yapmak isitoysan öyle yaz ben xx koydum

sonra aynı sayfada :

//featured(ozel urunler) olan kısmı :58.satır ile 102 satır arası komple kopyala yapıştır ve

$products = explode(',', $this->config->get('featured_product')); olan yeri senin çoğalltığın modülden ne yazıyorsa isim onu yaz örnek : get('featuredxx_product'));

sonra tpl ye gel

bulup <a href="#tab-featured"><?php echo $tab_featured; ?></a> altona bu tarz ekleme yapıyorsun.
<a href="#tab-featuredxx"><?php echo $tab_featuredxx; ?></a>

sonra <div id="tab-featured" > kısımı bulup 35 ve 61 satır arası yine komple kopyala yapıştır :

sonra yapıştırdığın yerde bunu bul : <?php foreach ($featured_products as $product) { ?> yine yarattığın modüldeki isimi gir örnek :($featuredxx_products as $product)

en son dil dosyasına da gerekli eklemeyi yaparsan olur.

mantık bu şekilde kolay gelsin