Toptan satış modülü (istek)

myboo

OpenCart-TR
Merhaba arkadaşlar,
Yeni bir toptan giyim satış sitesi yapmaya çalışıyorum. Sizlerin destekleriyle ortaya çokta fena birşey çıkmadı, fakat benim şöyle bir sorunum var;

şimdi ben serili (asortili) olarak ürünleri satmak istiyorum. Bazı ürünlerin serisinde 4 adet, bazısında 6, bazısında 3 adet mevcut. örnek vermem gerekirse; Mesela bir tişörtün paketinde S beden 1 adet, M beden 2 adet, L beden 2 adet, XL beden 1 adet olmak kaydıyla 6 adet var. diğer bir tişörtün paketinde ise S,M,L,XL her bedenden 1'er adet olmak kaydıyla 4 adet var. Şimdi ürün eklerken ürünün açıklama kısmına koyacağım, önceden hazırlamış olduğum asorti şablonu resmiyle içinde hangi bedenden kaç adet var göstererek resimle bilgilendirmeyi halledebiliyorum. Fakat ürünün tek fiyatınının yanında seri fiyatınıda gösterebilsem ve miktar kısmı yazarak değilde adedi seçerek olsa. Müşteri ürünü sepete eklerken seri olarak eklese. Yani diyelim ki üründen seri içinde 6 adet var,

Ürün Fiyatı: 10 TL
Seri Fiyatı : 60 TL

Müşteri 1 ad. işaretlediğinde, direk sepete 6 adet eklese ve fiyat ona göre olsa.

Bu şekilde bir modül varmı? Bana yardımcı olabilirmisiniz?

bir tanede örnek site buldum bu tam olarak benim istediğim sistemi uygulamış, bir inceleyin isterseniz.

http://www.viptoptan.com/urun/by112-the-code-sweat-shirt-renk--gri-melanj_3691.aspx?CatId=163#

arkadaşlar bunu yapabilecek kimse yokmu ücretlide olabilir

ekacamak

OpenCart-TR
eklediğin ürünün sayfasına gir ürünü eklerken asgari alım miktarını 1 den istedigin sayıya çıkart örnek;

fiyat 10 tl
asgari sipariş mikarı 6 de kaydet ve sonra test et dostum ;)

JoYNeR

OpenCart-TR
tamam iyi güzel demişsin 6 adet alabilsinler en az ya peki 8 yazarsa seride 6 tane oluyor 8 tane sipariş gelirse ikinci seriden 2 tanemi çıkartacak :D :D böyle bir modül banada lazım gerekirse parasıyla alıcam :D