xml entegrasyon

agasar_ts61

OpenCart-TR
arkadaşalar merhaba opencart 1.5.x bayi entegrasyon yani xml entegrasyon bi yazılım yokmu yaw hep paralı arkadaş aadam koca sitemi yazmış bedava bizimkiler 2kod yazıyo 700 lira para istiyor arkadaş.yabancı sitelerden mi baksak ? örn arena gibi bayilik verilen firmalarla anlaşıcam ama xml ürün entegrasyonunu nasıl ayarlıyacagım ya of
edit. ayrıca file2cart diye bi site var ordan bişeyler yapmaya çalıştım ama bıraktım güvenemedim varmıdır kullanan ?

admin konuyu sabitlermisiniz
arkadaşlar saatlerdir uğraştım sonunda çözdüm
http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&extension_id=17
tıklayın aşağıda download var oradan opencart sürümünüze göre olanı ücretsiz indirin ondan sonra rar ın içindeki dosyada readme.txt okuyun herşey tamamdır

casperkip

OpenCart-TR
Web sitesi
www.gokhanbayraktar.com.tr
verdiğiniz link xml değil excel import/export tur..İnsanları yanıltmayalım.ve evet xml konusunda malesef ücretsiz destek bulmak çok zor..ama hak vermek lazım öyle dediğiniz gibi sadece iki kod parçası yazmıyorlar..insanların emeklerinin karşılığını istemesi normal bişeydir..vermeden kazanılmıyor malesef..kolay gelsin..