Ustalar bi bakarmısınız 2 fiyat gösterme

mehmet402

OpenCart-TR
Merhaba arkadaşlar sitemde satmak istedim ürünlerin fiyati piyasaya göre daha daha uygun satişini yapacam ve bu müsterilerime piyasadaki fiyatini ve bizdeki fiyatini anasayfada aynı anda göstermek istiyorum örnegin

piyasada 700 bizde 500 gibi yahut bir open caart sitesinde görmüstüm piyasadaki fiyatinin üzerine cizgi cizilmis idi daha ucuz olan fiyati belirtilmis idi böyle bir seyi nasil yapabiliriz.. teşekkürler

eksik anlatim yaptiysam kusura bakmayın

admira

OpenCart-TR
Web sitesi
www.TrendCorap.com
Merhaba, bu anlatıığınız olay zaten sistemde mevcut. Ürünleri eklerken ürün fiyatlarını kampanyalı olarak girersen zaten iki fiyat gösteriyor ve yüksek olanın üstü çizgili çıkıyor.

onurtez

OpenCart-TR
Web sitesi
oyunparam.com
ustu cızıolan olay ındırımlı urun yada kampanyalı urun gırdıgınızde oluyor. soyle yaparsın ornek leptop dıyelım normal pıyasadakı degerı 1.500 tl sen satıcaksındır 1.000 tl ye..
urun eklerken fıyatını gercek pıyasadakı degerını gır!
sonra urun ekledıgın sayfada kampanyalar yada ındırımlı urunler dıye bı sekme var.. o sekmede o urune ındırım gırersen dıgernın ılk gırdıgın urunun ustune cızgı ceker.

temanın home.tpl ye hel o cızgı cekılı olan php kodun yanına html olarak Piyasası: yaz... o fıyatın ustu cızık olsun..

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Yapmak istediğiniz uygulamak için indirimi değil de kampanyaları kullanabilirsiniz.

Onur indirim kısmı tam olarak 15 TL ürünü 10 TL satmak için değil. İndirim kısmının amacı 15 TL satılan bir ürünü sizin ayarladığınız miktara göre indirim yapmak.

Mesela 15TL satılan bir üründen müşteri 3 tane aldığı zaman 10TL ye satmak Yani ürünlere miktara göre indirim yapılmasını sağlamak

onurtez

OpenCart-TR
Web sitesi
oyunparam.com
tam hatırlamıyorum ama anlatıgım ozellık ya ındırımlıde ya kanpanyada :D hatırlamıorum bende ıkısıde yok ne ındırım en kanpanya :p