Tema aktif etme sorunu

caddeajani

OpenCart-TR
Merhaba Arkadaşlar ;
Opencart ile tanışalı birkaç gün olsada yaklaşık aynı sorunla ilgili 6 saattir yaptığım araştırmalara ve denemelerime rağmen sonuca varamadım .
Konu açmak adetim değildir ama hiç bir forumda tek başlık altında bu sorunların çözümüne dair birşey yok . İnsanların bu yüzden opencart kurmaktan vazgeçtiklerini gördüm .

Lafı daha fazla uzatmadan derdimi anlatayım .
Wordpress gibi sistemlerden alışık olduğum için kurulum vs . gibi işlemlerde bir sorun yaşamadım . Fakat bir türlü default temadan başka hiç bir temayı çalıştıramadım .

Sürümüm 1.5.5.1 .
Aldığım hatalar :

Kod:
Notice: Undefined variable: filter_name in /home/xxxxx/public_html/card/catalog/view/theme/womens-stores/template/common/header.tpl on line 98

Kod:
Notice: Undefined variable: languages in /home/xxxx/public_html/card/catalog/view/theme/sbrown/template/common/header.tpl on line 52 
Notice: Undefined variable: currencies in /home/xxxx/public_html/card/catalog/view/theme/sbrown/template/common/header.tpl on line 63 
Notice: Undefined variable: text_cart in /home/xxxx/public_html/card/catalog/view/theme/sbrown/template/common/header.tpl on line 88
Notice: Undefined variable: text_items in /home/xxxx/public_html/card/catalog/view/theme/sbrown/template/common/header.tpl on line 89
Notice: Undefined variable: filter_name in /home/xxxx/public_html/card/catalog/view/theme/sbrown/template/common/header.tpl on line 94
Notice: Undefined variable: text_cart in /home/xxxx/public_html/card/catalog/view/theme/sbrown/template/common/header.tpl on line 107

2 farklı temada aktif etmede bu hatalarla karşılaştım temalarla ilgili sürüm sorunum yok .
Tema Yükleme - Aktif etme - ve karşılaşılan bu hataların çözümleriyle ilgili görsel bir anlatım olursa herkesin faydasına olacaktır .

Çözüm için şimdiden teşekkürler ...

casperkip

OpenCart-TR
Web sitesi
www.gokhanbayraktar.com.tr
sorunlarının hepsi temanızın dil hatasından kaynaklı..Temayı ftp den yüklerken tema klasörünüzdeki dil dosyalarını ftp de yüklü olan tüm dil dosyalarının içine atmanız gerekmekte.umarım açıklayıcı olmuştur.kolay gelsin

caddeajani

OpenCart-TR
Yorum için teşekkürler . Dediğin gibi yapmak istedim fakat temamın içinde dil dosyasına rastlamadım . Opencart dil dosyası mevcut sadece .
image
stylesheet
template
klasörleri mevcut temaların içinde ...

casperkip

OpenCart-TR
Web sitesi
www.gokhanbayraktar.com.tr
FTP de Catalog > Language > de bulunan tüm dillerin içine yada sadece kullandığın dilin içine temadaki dil dosyalarını atman gerekli..