Site veritabanı arıza

aliamca

OpenCart-TR
Sayın arkadaşlar opencart ile yapılmış bir e ticaret sitem vardı. Fakat sitemi daha hızlı olan bir firmaya taşımaya karar verdim. Firma yetkilileri biz yaparız dediler fakat sitemi hiç açılmaz bir hale getirdiler.Ben kendi imkanlarımla ancak bu kadar düzeltebildim.Geri kalanı için lütfen yardım edebilirmisiniz? Hata Error: Table 'evdekima_evdeki.setting' doesn't exist
Error No: 1146
SELECT * FROM setting
Site adı www.evdekimagazam.com

shopencart

OpenCart-TR
İsterseniz benim kendi reseller hesabım üzerinden %de100 opencart uyumlu hosting hizmeti sağlayabilirim.Taşıma işlemini kendim gerçekleştirip, çalışır vaziyette teslim ederim.İlk 1 ay hiçbir ücret talep etmeden, deneme olanağı veririm, memnun kalmazsanız ve başka hosta geçmeye karar verirseniz yine ücretsiz olarak o hosta da sitenizi aktarma işini yaparım.

umitcivi

OpenCart-TR
Eğer veritabanını silmediyseniz taşıma işlemi daha basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İmzadan iletişime geçerseniz bu konuda size destek verebilirim.

aliamca

OpenCart-TR
umitcivi' Alıntı:
Eğer veritabanını silmediyseniz taşıma işlemi daha basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İmzadan iletişime geçerseniz bu konuda size destek verebilirim.
Valla kardeşim adamlar asp hosttan php ye geçtiğimiz için böyle oldu dediler.Veri tabanı hakkında bir bilgim yok ama büyük ihtimalle silinmiş olabilir.

shopencart' Alıntı:
İsterseniz benim kendi reseller hesabım üzerinden %de100 opencart uyumlu hosting hizmeti sağlayabilirim.Taşıma işlemini kendim gerçekleştirip, çalışır vaziyette teslim ederim.İlk 1 ay hiçbir ücret talep etmeden, deneme olanağı veririm, memnun kalmazsanız ve başka hosta geçmeye karar verirseniz yine ücretsiz olarak o hosta da sitenizi aktarma işini yaparım.

Sevgili kardeşim bana yardımcı olabilirseniz teklifinizi değerlendirmek isterim. email: amentese69@gmail.com