Journal Premium Teması. Benden Sizlere Bir Hediye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gexgin

OpenCart-TR
01_cover.__large_preview.jpg

45$ Değerindeki temayı sizlerle paylaşıyorum arkadaşlar.

Demo

tartışmak yerine forum kurallarını okumanızı tavsiye ederim..

Compatible with OpenCart versions: 1.5.4.1 / 1.5.5.1

modules.png

multi.png

colors.png

cloud.png

swipe.png

admin.png

fs.png

cs.png

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

umitcivi

OpenCart-TR
Yaptığınız paylaşımın yasal ve etik olmadığının farkındasınızdır herhalde.

gexgin

OpenCart-TR
Herkes birşeylerin ucundan tutup rant kapısı açmış kendine. bu işe taş koyulunca da itirazlar, karşı çıklamar oluyor doğal olarak... neyse.

Parasını ödediğim temayı paylaşıyorum sadece, Opencart severlere bir hediyemdir.

Beğenen indirir beğenmeyen indirmez. 3. bir şıkka gerek yok bence.

Opencartın temelinde ücretsiz olması yatmıyormu zaten ?

umitcivi

OpenCart-TR
Paylaştığınız temayı lisanslı satın aldığınızı sanmıyorum.
Parasını ödediğiniz temanın lisansını mı satın aldınız acaba 2000$ karşılığında?
Zaten tema ve diğer modüller birden çok kişiye satılması için 45$ gibi bir rakam biçiliyor. Eğer w a r e z paylaşımlarla ''parasını ödedim'' dediğiniz şeyleri paylaşırsanız tema sahibinin 45$'a bunu satışa sunacağını kimse sanmaz, kimse de sunmaz. Basit bir dille anlattım umarım anlamışsınızdır. Opencartın ücretsiz sunulması bundan sonra yapılanların tümünün ücretsiz olacağı anlamına da gelmiyor. Bunun için birileri günlerce ve bir dünya geliştirme ile uğraşıyorken.

gexgin

OpenCart-TR
Lisans satın aldığımı söylemedim zaten, uzun cevap olsun diye boşa kelimeler sarf etmişsiniz.

45$ a satın aldığım temayı paylaşıyorum. İlk cevabımda da dediğim gibi; "Parasını ödediğim temayı paylaşıyorum sadece, Opencart severlere bir hediyemdir."

Ben de basit, hatta daha basit bir dille anlattım. Polemiğe gerek yok indiren indiriyor zaten :)

memetalpay

OpenCart-TR
gexgin kardeşim hediye etme hakkın yok bu temayı

gexgin

OpenCart-TR
Bal gibi de var mehmetalpay kardeşim. Hakkımın olmayışı bu site çerçevesinde olamayabilir kabul, ama site sorumluları bu konu hakkında gereğini yapar zaten, kimse boşuna telaşlanıp üzülmesin, sinirlenmesin.
Download sayılarını görüyorum da her cevaptan sonra 1 er 1 er artıyor. bir taraftan çevir gazı yanmasın olayı, bir taraftan salla sepete olayı oluyor. Adminler geldiklerinde konuyu ister silerler ister silmezler, benide banlayabilirler, varsın banlasınlar, önemli değil... Ama o adminlerden tek rica'm sizin ip'lerinizin son 3 rakamını vermeleri. İndirenler arasında adım gibi eminim sizlerde varsınız !

nefertiti

OpenCart-TR
Merhaba; forum zaten forumluktan cıktı varez sitelere döndü.. önüne gelen premium tema paylaşıyor.
ha ben söyleyim siz bu temaya 45$ dahi ödemediniz, zaten tema haftalar önce vareze düşmüş durumda oradan indirdiniz burada parayla aldım diye birde köftohorluk yapıyorsunuz siz bu temayı aldğınızı idda ediyorsunuz ya bu tema themeforest teması üyelk adınız nedir orada..... 45$ lık yani ucuz kahramanlık yapmayın...

shopencart

OpenCart-TR
premium temanın paylaşılması yanlış.bunu zaten diğer arkadaşlar belirtmiş.asıl konu siz eğer bir eticaret sitesi kurulumu yaparken 45 dolar ödemek yerine w***z den tema ile bu işi yapıyorsanız o siteden hayır gelmez.

umitcivi

OpenCart-TR
gexgin' Alıntı:
Bal gibi de var mehmetalpay kardeşim. Hakkımın olmayışı bu site çerçevesinde olamayabilir kabul, ama site sorumluları bu konu hakkında gereğini yapar zaten, kimse boşuna telaşlanıp üzülmesin, sinirlenmesin.
Download sayılarını görüyorum da her cevaptan sonra 1 er 1 er artıyor. bir taraftan çevir gazı yanmasın olayı, bir taraftan salla sepete olayı oluyor. Adminler geldiklerinde konuyu ister silerler ister silmezler, benide banlayabilirler, varsın banlasınlar, önemli değil... Ama o adminlerden tek rica'm sizin ip'lerinizin son 3 rakamını vermeleri. İndirenler arasında adım gibi eminim sizlerde varsınız !

Kimse neden telaşlansin ki 80 TL'den bahsediyoruz burada. Ki binlerce tema satışı yapılıyor. Bu temanın download edilebilmesi sizce birilerini işinden mi edicek? Burda w a r e z paylaşım olması diğer temalarının özellikle vurguladığınız bu forum üzerinde iş yapanların işinden mi edicek. Böyle birşey yok. ''İndirenler arasında adım gibi eminim sizlerde varsınız !'' demişsiniz bundan nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz. Doğru birşey yapıyorcasına savunmaya geçmenizde ayrı bir olay. Hediye etmek için önce sahip olmamız gerekiyor, sahip olmadığınız birşeyi nasıl hediye ediyorsunuz onu da anlamış değilim.

gexgin

OpenCart-TR
Çok bilen arkadaşlara cevabımdır.

n26yz.jpg

x1murat

OpenCart-TR
ben indirip baktım, ilk kez pro bir tema bakıyorum, ve ben türküm, ama pro ya para versek böyle ingilizcemi gelecek nasıl işmiş bu yahu :)) madem para veriyoruz full türkçe sunmalı bana ve dökümanlarıda türkçe olmalı :))

KadiRKY

OpenCart-TR
Web sitesi
www.abdulkadirkaya.com
Hala satın aldığınızı gösteren bir resim ekliyorsunuz. Kusura bakmayın ama bunun adı sadece pişkinliktir. Lisansını satın almadığınıza göre hiç bir şekilde paylaşma hakkınız yoktur. Satılan bir tema, modül, script vb. şeylerin ücretsiz olarak başka bir kullanıcı tarafından dağıtılmasının tek bir tanımı vardır WAREZ. Forum yöneticileri gördüğü zaman gerekenleri yapacaklardır. Parasını ödeyip ödememeniz hiç bir şeyi değiştirmez. Başkasının sattığı birşeyi bedava dağıtarak emek hırsızlığı yapıyorsunuz. Warez indirip kullanılsa bir nebze anlarım ama bu kadarı gerçekten pişkinlik.

gexgin

OpenCart-TR
Sen indirmessin olur biter 52 adet download olmuş şimdiye kadar.

İsteyen indirir isteyen indirmez. zorla değil.

Herkes elinden geldiğince indirdiği bu temayı editlesin kendince.

Eminim bu temadan daha güzelleri çıkacak.

nefertiti

OpenCart-TR
Pişkinlik :)) az kalır artık olay yüzsüzlüğe döndü..bu olaya mudehale edecek bir mod damı yok bu forumda arkadaşlar....foruma bir günde 1300 den fazla kişi girmiş 59 tane indiren olmuş demekki %10 bile degil.. siz ortaya başka bir şeyinizi bu şekilde koyun ortaya bırak 59 u sizinle 69 yapan bile çıkar:)))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...