Soru : Çoklu Resim Ekleme Modülü

42kere42

OpenCart-TR
Merhaba, araştırmalarıma rağmen opencart için çoklu resim ekleme modülü bulamadım. Ürün eklerken birden fazla resimi aynı anda ekleyebileceğimiz bir modül var mıdır acaba? Yani, tek tek her seferinde "gözat-resim seç" yapmaktan ziyade, bir seferde ürüne ait bütün resimleri seçip, ekle dediğimizde ekleyebilecek bir modül arayışı içerisindeyim. Gördüğüm kadarıyla ecommerce de böyle bir modül var. Opencart için bu işi görebilicek ücretli ya da ücretsiz bir modül bilen,duyan varsa yazarsa sevinirim

x1murat

OpenCart-TR
onu bilmiyorumda ama resim klasörlerine ftp den hepsini bir kereden yükleyip sonra yüklenmelerini beklemeden sadece hızlı bir şekilde seçerek yapabilirsin. buda %70 hızlandırır.

42kere42

OpenCart-TR
x1murat' Alıntı:
onu bilmiyorumda ama resim klasörlerine ftp den hepsini bir kereden yükleyip sonra yüklenmelerini beklemeden sadece hızlı bir şekilde seçerek yapabilirsin. buda %70 hızlandırır.

:) teşekkürler ama benim sorum başkaydı.

http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&extension_id=8221&filter_search=image&filter_license=0&filter_download_id=31

Yolladığım linkteki eklentiyle sorunumu çözdüm,umarım başkalarının da işine yarar.

1.5.5.1 de sorunsuz çalışıyor, hiç bir dosyanın üzerine yazmadığı için de sorun çıkarma ihtimali yoktur diye düşünüyorum

cemalib

OpenCart-TR
42kere42' Alıntı:
x1murat' Alıntı:

:) teşekkürler ama benim sorum başkaydı.

http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&extension_id=8221&filter_search=image&filter_license=0&filter_download_id=31

Yolladığım linkteki eklentiyle sorunumu çözdüm,umarım başkalarının da işine yarar.

1.5.5.1 de sorunsuz çalışıyor, hiç bir dosyanın üzerine yazmadığı için de sorun çıkarma ihtimali yoktur diye düşünüyorum

Merhaba,
Bu modülü ürün düzenleme sayfasındaki FILE seçeneği için kullanmak mümkün müdür ?

Amaç: Ürün satın alırken müşterinin çoklu fotoğraf eklemesini sağlayabilmek.

Ufak bir ayarlamayla gözat penceresinde CTRL aktif hale getirdim ancak sadece en son seçileni ekliyorç

Saygılarımla..