Sitem hacklendi. Site açılırken yabancı bir siteye yönleniyor.

ulusoy1

OpenCart-TR
Arkadaşlar merhaba..

Kısa süre önce oluşturduğum ve şuan için test aşamasında olan sitem (opencart 1.5.3.1) hacklenmiş.

Open cart default temanın yanında fancycart temasını yüklemiştim. Site hacklenmiş ve sayfa açılırken birkaç saniye içinde yabancı bir siteye yönleniyor... Default temadayken sorun yok. Bazı forumlarda .js dosyalarını kontrol etmem gerektiği vs yazıyordu fakat ilgili dosyalarda yönlendirme yapan bir komut göremedim.

Şuan zaten test aşamasında olduğundan sıkıntıyı bu noktada tespit etmek iyi oldu aslında, fakat ilerleyen süreçler için çok ciddi sıkıntı...

Natro host kullanıyorum, firmaya bu konuda bilgi amaçlı bir çağrı açtım fakat destek elemanına daha sitenin yönlenme durumunu bile anlatamadım, arkadaşlar o derece bilgililer yani!

Sonuç olarak, bu konuda bilgisi olan arkadaş varsa ve yardım edebilirse sevinirim!

muzorotti

OpenCart-TR
siteniz hacklenmemiş sadece kurduğunuz tema da yönlendirme kodu var o temada ısrar ediyorsanız başka linklerden başka yerlerden aynı temadan bulun veya farklı tema bulun kullanın bu natronun sorunu değilki

tiesto567

OpenCart-TR
muzorotti arkadaş doğru söylüyor.. temanda bir yönlendirme yapmışlar,warez temalarda böyle şeyler oluyor, farklı bir tema dene