Arkadaşlar Çok Acil Lütfen YArdım

ercnakar

OpenCart-TR
Merhaba,

sitede bulunan ürünü sepete atıyorum.Alışverişi tamamla dediğimde cıkan o form calısmıyor hata veriyor.Bunu nasıl çözecegim.Acil yardım istiyorum

daygrameon

OpenCart-TR
caps filan koysaydın iyi olurdu hata veriyor da nasıl bi hata veriyor ne yazıyor o hatada, version kaç ? böyle yardım mı istenir dostum :)

ercnakar

OpenCart-TR
daygrameon' Alıntı:
caps filan koysaydın iyi olurdu hata veriyor da nasıl bi hata veriyor ne yazıyor o hatada, version kaç ? böyle yardım mı istenir dostum :)

Haklısınız..
Siteye şu linkten bakabilirsiniz. ,
,

www.pilimbitmesin.com

sepete ekleyin,alışverişi tamamla secenegini tıklayın,sorunu zaten göreceksiniz

casperkip

OpenCart-TR
Web sitesi
www.gokhanbayraktar.com.tr
Kullandığınız temadan kaymaklanan bir sorun..ve sanırım temanın bazı bölümleri şifrelenmiş.warez temalarda böyle sorunlarla karşılaşmanız olağandır.Tavsiyem temayı ücretli satın almanız.kolay gelsin

ercnakar

OpenCart-TR
casperkip' Alıntı:
Kullandığınız temadan kaymaklanan bir sorun..ve sanırım temanın bazı bölümleri şifrelenmiş.w a r e z temalarda böyle sorunlarla karşılaşmanız olağandır.Tavsiyem temayı ücretli satın almanız.kolay gelsin

peki şuan bu şekilde bu sorunu çözemezmiyiz ?

casperkip

OpenCart-TR
Web sitesi
Malesef..farklı bir tema kullanmanızı tavsiye ederim ve mümkünse lisanslı tercih edin.ayrıca opencart sürümünüz eski..yeni sürüme geçmenizde fayda olacaktır.kolay gelsin

ercnakar

OpenCart-TR
casperkip' Alıntı:
Malesef..farklı bir tema kullanmanızı tavsiye ederim ve mümkünse lisanslı tercih edin.ayrıca opencart sürümünüz eski..yeni sürüme geçmenizde fayda olacaktır.kolay gelsin

opencartta yeni olduğumdan dolayı çok soru sorabilirim lütfen anlayış gösteriniz :) peki içindeki ürünleri nasıl yeni kurdugum temaya aktarabilirim yada böyle bir sansım varmı yada böyle birşey olur mu :)

casperkip

OpenCart-TR
Web sitesi
Estafrullah :) eğer sadece tema değişecekseniz.içindeki ürünleriniz kaybolmaz.fakat opencart sürümü yükseltmek biraz bilgi gerektirir.eğer yapamazsanız ürünleriniz kaybolabilir..sadece tema değişikliği yapın..