Ürün Detay sayfası çalışmıyor

blackdesign

OpenCart-TR
Merhabalar,
Opencart 'ı daha önce hiç kullanmadım. Web ve kod düzeninde yeni sayılmam. Yardım ve destek almadan sistemi kurdum, birkaç tema modifikasyonu da yaptım. Herhangi bir sıkıntı yok, herşey normaldi.

Deneme ürün ekledim, ürün detayına girmediğini farkettim. Sorun kurduğum tema 'da. Standart tema kullandığım zaman ürün detayına giriyor. Ancak tema'yı kurduğumda İE 'de 500 iç çakışma hatası, firefox'ta da blank page 'de kalıyor.

Sizce sorun nerde olabilir? Hangi dosyaları gözden geçirmeliyim? Tema değiştirmek istemiyorum, çok emek verdim.

Sorunu hallettim, teşekkürler. :)

casperkip

OpenCart-TR
Web sitesi
www.gokhanbayraktar.com.tr
:) sorununuzu nasıl hallettiğinizi burada bildirirseniz, diğer arkadaşlar böyle bişrşey ile karşılaştığında yardımcı olmuş olursunuz.sanırım seo ayarlarından kaynaklıydı ? :)

blackdesign

OpenCart-TR
yok hayır, standart temada olmayan BG eklemesi yapmıştım. Dosyaları kurcalarken ürün detay PHP 'sine yanlış bir kod eklemişim, onu silince sorun düzeldi. Yani aslında kendimiz yapıyoruz bazı hataları, bu yüzden son yapılan değişiklikten geri dönerek düzenleyebilirz hatayı..

Hiç birşey yapamıyorsak;
1.) hatalı temayı Bilgisayarına yedek al
2.) hatalı olan düzenlediğimiz temanın orjinalini, orjinal kaynağından download et.
3.) FTP 'den hatalı tema klasörünü komple sil.
4.) FTP 'ye yeni orjinal hatasız ve değişkensiz temayı yükle
5.) Düzenlediğimiz grafik dosyalarını tekrar hatalı dosya içerisinden (sadece grafik dosyalarını) FTP ye ilgili yerlerine upload et.
6.) Hangi grafikleri değiştirdi isek, ilgili orjinal PHP veya TMP dosyalarını düzgün bir şekilde düzenle.

bu kadar. :)