geçin bu işleri

nuriahmet

OpenCart-TR
tema istiyorsan thema forestte çok süper ayrı 70-80 tl temalar var sitenizi riske atmayın derim

KadiRKY

OpenCart-TR
Web sitesi
www.abdulkadirkaya.com
Bazı insanlar tamamen özel olmak ister. Söylemeye çalıştığım özelleştirmek vb. kavramlar. Hazır ve lisanlı bir tema ile ben şahsen uğraşmam. Çünkü uğraştığım temayı ister yayınlarım ister saklarım herhangi bir lisans etkisinde kalmak istemem. Ayrıca ücretsiz çok şık temalarda mevcut. Tabi ki verdiğiniz adrestekiler kadar profesyonel değiller ama yinede başlangıç için iyi durumdalar. Son olarak ücretsiz tema kullanıldığında sitemizi neden riske atmış oluyoruz onuda anlamadım ?

nuriahmet

OpenCart-TR
KadiRKY' Alıntı:
Bazı insanlar tamamen özel olmak ister. Söylemeye çalıştığım özelleştirmek vb. kavramlar. Hazır ve lisanlı bir tema ile ben şahsen uğraşmam. Çünkü uğraştığım temayı ister yayınlarım ister saklarım herhangi bir lisans etkisinde kalmak istemem. Ayrıca ücretsiz çok şık temalarda mevcut. Tabi ki verdiğiniz adrestekiler kadar profesyonel değiller ama yinede başlangıç için iyi durumdalar. Son olarak ücretsiz tema kullanıldığında sitemizi neden riske atmış oluyoruz onuda anlamadım ?

pardon yanlış anlaşıldı galiba
sitenizi riske atmayın derken yani lisanlı tema aldınmı kafanı yormadan destek formuna yazıyosun sorunu çözüyorsun :)

göktürk

OpenCart-TR
Katılıyorum.
Alacaksın lisansını bakacaksın keyfine adamlar ömür boyu destek veriyolar sana.
Tf den tema aldım ben gerçi wp için ama 3 yıl oldu hala gümcellemeleri geliyor temanı.
Aldığımda 2 yada 3 sürümdü şuan 7.1 sürümde.

Hem uygun fiyat hemde wrezden hayır gelmez.