SyntaxError: JSON.parse: unexpected character

zedy_2000

OpenCart-TR
Merhabalar opencart 1.5.4.1 versiyonu kullanmaya başladım. 1.5.1.3 versiyondan müterileri 1.5.4.1 versiyona sorunsuz bir şekilde aktardım fakat müşteri sepete ürün atıp kasaya git'e tıklayınca üye girişi yaptıktan sonra gelen aşamada aşağıdaki hatayı alıyorrum yardımcı olursanız sevinirim...

-------------------------------------------------------------------

OK

<b>Notice</b>: Undefined index: payment_address in <b>/home1/merco/public_html/magaza-new/catalog/controller/checkout/payment_address.php</b> on line <b>125</b><b>Notice</b>: Undefined index: payment_address in <b>/home1/merco/public_html/magaza-new/catalog/controller/checkout/payment_address.php</b> on line <b>171</b>[]

mummybks

OpenCart-TR
bende bu konu ile ilgili yardim bekliyorum

benim aldigim hata

OK

<b>Notice</b>: Undefined index: city in <b>/home/defaultabc.com/httpdocs/catalog/controller/checkout/guest.php</b> on line <b>229</b>{"error":{"city":"\u0130l\u00e7e \/ semnt alan\u0131 2 ile 128 karakter aras\u0131nda olmal\u0131!"}}

mummybks

OpenCart-TR
biraz daha detayli anlatabilirmisin hangi degiskenler acaba chechout bolumunde sadece odeme sayfasinada bir kac degisiklik yaptim yani mesela fax bolumu kaldirdim.bundan mi kaynaklandi acaba?