Ana Sayfa Ürün Sıralama

crazyxxl

OpenCart-TR
Merhaba, ana sayfada eklenen ürünleri listelerken http://a1212.hizliresim.com/14/z/hh933.jpg resimdeki gibi sıralama şeklinde nasıl yapabiliriz

KadiRKY

OpenCart-TR
Web sitesi
www.abdulkadirkaya.com
Daha önce Opencart anasayfasında böyle birşey görmedim ama sanırım yapılabilir. Bence böyle birşey biraz saçma olabilir.Resimlerin altına editleyerek "Tüm Resimleri Görmek İçin Tıklayın" gibisinden bir link vermeniz daha mantıklı olabilir.Çünkü ana sayfada sadece resimler için "Sayfalar 1-2-3-4" vs. gibi bir link vermek ne kadar doğru olur bilemiyorum.Çünkü ana sayfa üzerinde ya yeni eklenen resimleri gösterirsiniz yada seçtiğiniz veya indirime giren ürünlerin resimlerini gösterirsiniz.İstediğiniz şey bana kalırsa sitenin kolay kullanım oranını düşürecektir. Tabiki bu şahsi fikrim.

crazyxxl

OpenCart-TR
Yüzlerce ürün olan bir sitede kullanıcı için kolaylık sağlıcaktır diye düşünüyorum

KadiRKY

OpenCart-TR
Web sitesi
www.abdulkadirkaya.com
Öyle ama bu sıralamanın asıl gerektiği alan ürünün kategorisidir ki o kısımda zaten istediğiniz gibi bir sıralama default olarak yapılmıştır :) Kısacası yüzlerce ürünü ana sayfadan takip etmek biraz garip olabilir.Kategorisinden takip etmek daha iyi olacaktır. Ama tekrar söylüyorum sadece benim fikrim bu tabiki istediğiniz konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar çıkacaktır.