ürünlerin dizilis sıkıntısı

sakaryanotebook

OpenCart-TR
merhaba arkadaşlar sitemde şöyle bir sorunum var forumu okadar araştırmama rağmen sorunumun cevabını bulamadım.

sorunum şu sitemdeki ürünlerimi görünüm sorunu yaşıyorum.
ürün başlıkları biraz uzun ise 2 yada 3 satır olunca ürünler isfitli olmuyor yani biri altta biri üstte oluyor ayrıca ürünlerin resimleri yoksa yine istifli olmuyor.
aşağıda sitemin adresi ve yaşadığım sorunun bir resmini koyuyorum birileri bana bu konuda yardımcı olursa sevinirim.
şimdiden teşekkür ederim.

www.sakaryalaptop.com

şuanki durumu

siteistifsiz.jpg

benim olmasını istediğim

istifli.jpg

muzorotti

OpenCart-TR
1. resimde resim koymamış ve 3. sıraya taşan ürün açıklaması eklemişsiniz
2. resimde resimler var ürün açıklaması tümünde 2 satır

ürün açıklamalarını 2 satır yaparak ve ürünlere resim ekleyerek veya resim yok ise resim yok gifini kullanarak düzgün bir sıralama elde edebilirsiniz

sakaryanotebook

OpenCart-TR
muzorotti' Alıntı:
1. resimde resim koymamış ve 3. sıraya taşan ürün açıklaması eklemişsiniz
2. resimde resimler var ürün açıklaması tümünde 2 satır

ürün açıklamalarını 2 satır yaparak ve ürünlere resim ekleyerek veya resim yok ise resim yok gifini kullanarak düzgün bir sıralama elde edebilirsiniz

öncelikle cok tesekkür ederim..
resim ekleme olayı tamamda satır olayı kötü mesela bir arkadaşımın sitesi var otomatik olarak 2 satırdan sonra noktalama ile metin başlığını ..... O satırda kesiyor sen istersen 2 satırlık yaz ister 4 satır o sabit 2 satırda tutuyor bu sefer bütün ürünler tek sıra ve istifli tutuyor uzun süreden beri bu olayı çözmeye çalışıyorum bu işin bir yöntemi bence vardır diye düşünüyorum..