Katalog MOD Opencart Yönetim Panel Kontrol

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
Opencart Yönetim Panelinden Katalog Ayarlama

Diğer Sürümler için Düzenleme Yapınız. mantık aynıdır. bul değiştir. bul ekle mantığı

vqmod kullanmanız gereklidir. Farklı tema kullanan arkadaşlar xml dosya içeriğindeki alanları ve kodları temalarına göre düzenlemeleri gereklidir.

1.5.4.1 default yapıda test edilmiş %100 sorunsuzdur.

hata alma olasılıklarınız.

xml dosya içerisindeki linklerinizdeki dosyalarda daha önce kod düzenlemiş olabilirsiniz.
temanız farklı olabilir.
veya daha öncesinden gerekli kodları kaldırmış olabilirsiniz.

parça parça panelden istediğiniz alanları kapatıp açabilirsiniz veya xml dosya içeriğini tek parçaya dönüştürebilirsiniz. Yapı basit mantık bul değiştir bul ekledir.

aae03f6aa7204406b88feb3.png

not : çalışmıyor gibi yorumlar yazmayınız çalıştıramıyorsanız konuda hangi alanlarda hata alıyorsanız paylaşın.

Ekli dosyalar

• catalog-mode-settings.zip
    2.7 KB · Görüntüleme: 242

ekare

OpenCart-TR
Katalog mod tam olarak ne işe yarıyor anlamış değilim.
Açıkcası şöyle bir eklenti aramaktayım. Örneğin ürünün içeriğinde ürüne ait pdf katalog indirilebilir şekilde eklemek istiyorum. Tüm ürünler için bunu ayrı ayrı yapabilme şansım mevcut mudur?
Ürünün fiyatının altında üstünde veya resimlerin altında "Ürüne ait Online Katalog" gibi bir şey yapıp indirilebilir şekilde yapılabilir mi?

Teşekkürler.

berkant4141

OpenCart-TR
Web sitesi
www.gulciceksarayi.com
paylaşım için teşekkürler... ben 1.5.5.1 kullanıyorum ve ekte verdiğiniz dosyayı nereye atacam anlamadım...modüllerin olduğu yeremi koymalıyım

dediğinizi aynı şekilde yaptım okey dosya çalıştı fakat ayarlardan her şeye hayıır dediğim halde hiç bir şey kapanmadı...bunun sebebi neden olabilir. versiyon 1.5.5.1

berkant4141

OpenCart-TR
Web sitesi
www.gulciceksarayi.com
Bir konu paylaşıyorsunuz ama nedense arkasında durmuyorsun arkadaş. Yaptığını kurdum her şey süper ayarlardan katolaog modda çıktı ... oradaki her şeyi kapattığım halde nedense web sitemde her şey çalışmaya devam ediyor... versiyonuda seninkinle aynı kullandım...bunun sebebi nedir.

ok tamam çözdüm şimdi olayı...gerek kalmadı..... çalışması gayet basitmiş ama ben karıştırmışım...Konuyla ilgilenen arkadaşlarada teşekkürler. Çok alakadarlar...neyse orada seçeneklerin hepsi evet te kalmalı birde bunu kurmak için wqmod/ klasörün içinde xml dosyasının içine atın orada çalışmaktadır.

muzaffear

OpenCart-TR
xml dosyasının nereye konulacağını yazabilir misiniz?

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
vqmod manager kurulu ise : vqmod / xml klasörünün içine yüklemeniz gerklidir.

muzaffear

OpenCart-TR
vqmod kurulu ve yukledim. fakat casıtıramadım. Version 1.5.6 kullandığımdan mıdır acaba?

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
1.5.4.1 default yapıda test edilmiş %100 sorunsuzdur. Diğer sürümler için bir bilgi veremiyorum incelemeden.

muzaffear' Alıntı:
vqmod kurulu ve yukledim. fakat casıtıramadım. Version 1.5.6 kullandığımdan mıdır acaba?