Ürün ikinci kez eklendiğinde miktar artmasın

mustea

OpenCart-TR
bir ürünü ikinci kez sepete eklediğimizde miktarı artırmasını istemiyorum. ikinci kez oraya ürünü eklesin istiyorum bu mümkünmüdür.

Php ile bir portalı yazabilicek kdr seviyem olmasına rağmen o kdr kaliteli yazılmışki bu sistem bir türlü anlayamiyorum Bana lütfen yardımcı olabilirseniz çok sevinirim umarım burada bu konu hakkında fuzuli deil, bilgili kişiler mevcuttur.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Zaten o şekilde oluyor. Ürünü 2 kere eklerseniz sepette aynı üründen 2 adet olur. 10 kere eklersen 10 adet olur bunun için birşey yapmanıza gerek yok.

mustea

OpenCart-TR
Zaten benim istediğim olay o :) Adet artmasın tıkladıgımda atiyorum 1 adet bellek iste 2 adet bellek oluyo. Ben altına satır olarak eklesin istiyorum. Çünkü adet bölümünü ben metre kare olarak değiştirdim ihtiyaçlarımdan ötürü. Adam aynı üründen bitane daha eklemek isterse durum karışıyo..

mustea

OpenCart-TR
Keşke bi cevap alabilseydim sayın admin. Bu bi imkansız deilki olmuyosa diye bişey yok. Yapamadıysanız sizden sepete ekleme muhabbetini içeren dosya hangisi onu söleyebilirmisiniz ben orayı çöziyim

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Buyrun yapın paylaşın herkes kullansın

catalog\controller\product\product.php
catalog\view\theme\default\template\product\product.tpl
catalog\controller\module\cart.php
catalog\view\theme\default\template\module\cart.tpl

mustea

OpenCart-TR
Bunların içerisinde ürünün eklendiği butonuntetikleyicisi olduğundan eminmisiniz?

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
Product.tpl dosyası dizayn dosyasıdır procut.php dosyasıda tetiklericisidir.. cart.tpl topyayıcı dizayn dosyasıdır cart.php toplayıcı tetikleyicisidir..:)