internet explore görüntü sorunu

zibidiman

OpenCart-TR
Merhaba arkadaşlar temel olarak sorunum ie7.css de sanırım ama daha yeniyim bilen birilerine sormak istedim forumda aradım fakat buladım konuyla ilgili bilgi sorunum şu
siteye giriyorum herşey normal tema çalışıyor bir kategorinin uzerine geliyorum ve alt kategorisini seçtiğimde tema kayboluyo ekran görüntülerini ekliyorum
Bu ana sayfaya girdiğim zaman ki hali

1 Room a tıklıyorum ve karşıma gelen ekran

bu sorun sadece internet explorer da oluyor firefox chrome opera denedim sorun yok
şimdilik temayı defaut temayı kullanıyorum lütfen yardım edin defoult temda sorun çıkmıyor kullandığım tema olan green electronic te çıkıyor yanlış olan nedir bilgi verirseniz sevinirim iyi günler.

Konuyu yanlış yere açtıusam çok özür dilerim

bir allahın kulu yokmu yardım etçek nasıl destek sitesi burası böyle ya

41 görünyüleme o cvp neden böyle arkadaşlar sayın modlar size sesleniyorum bi yardımcı olun günlerdir cvp arıyorum forumda her şeyi denedim olmuyor en azından siz yardımcı olun temadan vazgectim başka tema denedim hep aynı sorum başka temalardada bu sorunla karşılaşıyorum bu opencartı sitedeki herkes mi default temayla kullanıyoyokmu bu soruna bi cevap verebilcek

Ekli dosyalar

• 2.jpg
    2.jpg
    71.2 KB · Görüntüleme: 9
  • 3.jpg
    3.jpg
    42.9 KB · Görüntüleme: 8

AssassinsCreed

OpenCart-TR
Olurmu olmazmı bilmiyorum ama şunu yapabilirsin
catalog > view > theme > temaadı > css klasörünü açıp
içersinden ie6.css ,ie7 ve ne kadar ie li css dosyasyı varsa silip sonra sayfaya tekrar bakarsan düzelme ihtimali var fakat dosyaları masa üstünde bir yere kopyaladıktan sonra sil çünkü bu yöntem olumlu olmazsa tekrardan sildiğin yere kopyalaman gerekebilir

zibidiman

OpenCart-TR
öncelikle ilginize teşekkürler css die bir klosör bulamadım hiçbiryerde bende stylesheetden sildim ie 7 dosyalarını fakat bir işe yaramadı

santor

OpenCart-TR
opencart ie da yalan oluyor cozumunude bilen yok malesef :(