100 Lü Sepete Ekleme İmkanı

coxdige

OpenCart-TR
Merhabalar https://davetiyefabrikasi.com/sedef-davetiye/sedef-3460.html adreste yer aldığı gibi sepete ekleme nasıl yapabilirim. Davetiye işinde 100 ve 50 şerli adetli artmaktadır sipariş mantığı, şimdi ben kendi sayfamda durumu çözmek için 1 adet davetiye birim fiyatı belirleyerek bu durumu çözmeye çalışıyorum, bu seferdede komik bir tablo çıkıyor ortaya, 1.55 tl davetiye fiyatı gidiyorum 100 adet fiyatı 155 tl olduğu için, yukarıdaki verdiğim adresteki gibi bu durumu nasıl çözebilirim ? yön gösterirseniz çok sevinirim.

attilla

OpenCart-TR
Katalog-->Ürünler-->Veri-->Asgari Sipariş Miktarı:50 yada kaç yapmak istersen onu yap Fiyatı: bölümünden birim fiyatını belirtin istemiş olduğunuz gibi olacaktır

coxdige

OpenCart-TR
Dediğiniz gibi yaptığımda 100 adet ekliyorum ama örnek veriyorum kişi 146 adet işaretledi otomatik geçiyor sistem ben bunu istemiyorum sipariş miktarının 50 adet 50 adet artmasını istiyorum.

ideal

OpenCart-TR
Mesajınıza cevap yazmam engellenmiş yönetimdeki vatandaşlar ücretli isteklere yanlızca belirli kişilerin yazmasına istiyor sanırım diğer herkesi engelliyorlar
istemiş olduğununuz gibi bir modül yazabilirim size

fofotara

OpenCart-TR
Merhaba,

Arkadaş ücretli bir istekte bulunmamış. Zaten burda pek ücretlendirilebilecek bir iş yok.

catalog\view\theme\temanızın adı\template\product\product.tpl dosyanızı açın.

bulun :

PHP:
<input type="text" name="quantity" size="2" value="<?php echo $minimum; ?>" />

değiştirin :

PHP:
<select name="quantity">
   <option value="50">50</option>
   <option value="100">100</option>
<option value="150">150</option>
<option value="200">200</option>
<option value="250">250</option>
 </select>

<option value="250">250</option>

bu satırları istediğiniz kadar çoğaltabilsiniz.

İyi Çalışmalar