Bait bir ödeme yardımı

tnrclkr

OpenCart-TR
Arkadaşar siteyi başarılı bir şekilde kurdum ve kapıda teslim seçeneği ile sürdürüyorum. ancak artık online ödeme seçeneğini ekleme zamanı geldi ama forumlardan sanırım yeterince açık anlayamadım.

Direk siteden ayrılmadan paypal hesabıma yada herhangi bir türk bankasına ödeme alabileceğim bir sistem varmı? paypal ile iletişime geçtim ve API servisinin henüz türkiyeye verilmediğini söyledi. paypal express kafa karıştırıyor. ben siteden ayrılmamasını istiyorum. herhangi bir (ipara) türk yada yabancı sistem de olur ama bunu direk olarak basitce siteme entegre edip online ödemeyi nasıl alabilirim?

haqanozcan

OpenCart-TR
http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&extension_id=5569&filter_username=iparacom

linkten faydalanabilirsiniz

tnrclkr

OpenCart-TR
ipara ya kayıtyapmaya çalıştım ama ne yazıkki KIBRIS ta olduğum için yapamadıklarını söylediler arkadaşlar mesela Kıbrısta Garanti, İş Bankası, HSBC gibi bankalar var bu bankalara direk ödemeyi entegre edemezmiyim? yada İpara gibi direk ödeme imkanı sağlayan Kıbrıs firmalarını da destekleyen bildiğiniz bir servis varmı?