Siteme Virüs Bulaşmış

soulofthesea

OpenCart-TR
Merhaba. Sitemin admin paneline giriş yaptığımda norton uyarı veriyor. Aynı zamanda sitemde ana sayfadayken herhangi bir ürünün üzerine tıklayınca ürün sayfasına girilemiyor. Site adresim japontrend.com. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Edit: Şimdi farkettim, sorun sadece chrome tarayıcısında oluyor ayrıca bulaşan virüs iframe diye geçiyor.

yekk34

OpenCart-TR
RE: Siteme v i r ü s Bulaşmış

klasörleri masa üstüne çıkart antivirüsün ile tara sitene girişte sağlanmıyor zaten common klasörünün içine bak dosyalara iframeleri sil (eğer varsa ) bu virüsün kod örneği internette var bulup sldikten sonra googledan tekrar sitene bakmasını iste webmaster tool sayfasından

attilla

OpenCart-TR
Avast! Internet Security 7.0 yükle bilgisayarına daha sonra siteni aç sana hangi dosyaya malware bulaşmış ismini yazacak ekrana ondan sonra gerekli düzenlemeyi yaparsın.

soulofthesea

OpenCart-TR

Çok teşekkür ederim. Norton ve avastla taradım ancak hiç bir tehdit bulunamadı. Çözmeye çalışıyorum umarım sandboxa felan düşmem

yekk34

OpenCart-TR

yok bulamıyo bende şu an karşı karşıyayım bu sorunla ama benim sitemin girişinde index var hep ona bulaşıyo siliyorum yeniden geliyo sıkıtılı bi durum!

attilla

OpenCart-TR

Dostum senin sorunun servis sağlayıcın ile ilgili onlara bu konuyu iletirsen kesinlikle çözülecektir sorunun

yekk34' Alıntı:
yok bulamıyo bende şu an karşı karşıyayım bu sorunla ama benim sitemin girişinde index var hep ona bulaşıyo siliyorum yeniden geliyo sıkıtılı bi durum!

soulofthesea

OpenCart-TR

arkadaşlar lütfen biri ücretli ya da ücretsiz yardım etsin. bütün emeklerim boşa gitti. admin panelim dahil aynı hosttaki 3 siteme de virüs bulaştı. ben bundan nasıl kurtulacağım. lütfen yardım edin.

levent589

OpenCart-TR
öncelikle kolay gelsin,benim sitemdede aynısı vardı.sağolsun abilerin yardımıyla hallettik.

benim sitem http://www.kolaytoner.com webmaster tooldan uyarı geldi,dizin taratması yaptım hatalı dosyayı gösterdi index sayfama virüs gelmiş kaynak kodunun sonuna ek yapmış onu sildim düzeldi.umarım geçer

bu arada web uzmanı falan değilim hatta çok acemiyim :) inşallah yardımlarınızla pişicez