E-TİCARET SİTEME ÜRÜN EKLEYEMİYORUM.

mehkentor

OpenCart-TR
Arkadaslar merhaba ,

Opencart 1.5.2.1 kullanıyorum ve sitemin adı www.vit-rin.com dur.Sitem için ürün buldum fakat tedarikçi , ürünleri html kodu ile veriyor ve ürün sayfama yapıstırmamı söylüyor.Fakat bir türlü beceremedim.Opencart 1.5.2.1 de hangi dizinin altındaki hangi sayfaya html kodunu yapıstırmalayım ki sitemde ürünler görünsün ? Ayrıca ben bu ürünleri ilgili kategorilerin altına eklemem lazım.Yardımcı olabilirseniz gercekten cok sevinecegim.

Selamlar

Kenan TORUN

adsl77

OpenCart-TR
ocde öyle bi özellik yok. o nasıl bi tedarikçiymiş html ile ürün ekletiyor siz karıştırıyor olmayısınız. örnek olarak 1 ürünün kodunu paylaşırmısınız nasıl bişeymişl bakalım

mehkentor

OpenCart-TR
Merhaba ,

Öncelikle yanlış bir ifade için özür diliyorum.Firma , ürünlerin bulundugu kodu javascript olarak veriyor ve html sitenize ekleyin diyor.Kod :

<script type="text/javascript" src="http://www.sfafflinks.com/StoreDisplay/JsEmbeddedStore?storeId=4fe892be0c888c0c30c49685">
</script>

şeklindedir.Bu script , 14 tane ürün bilgisini barındırıyor.Ancak ben bu kodu Opencart 1.5.2.1 ile hazırladıgım www.vit-rin.com sitesinin FTP sinde hangi dizinin altındaki dosyaya ekleyecegimi bulamadım.İlginiz için çok tesekkür ederim.

NOT : Admin panelden ürün eklemede , kod ile ekleme olsaymıs cok rahat olacakmıs ancak maalesef yok.

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
Birebir Opencart İle Çalışmasını Sağlamanız İçin Yapmanız Gereken PHP Bilgisi Olan Kişilerden Entegre İşlemi İçin Fiyat Talebinde Bulunmanız . Kurumları Tercih Etmeniz veya Bu İşe Ciddi Anlamda Yoğunlaşmış Referanslarıyla Sizi Tatmin Edebilecek Uzmanlara Danışmalısınız.

Opencart'tan Bağımsız Çalışmasını İstiyorsanız. Opencartın Hangi Modülünde çalışmasını İstiyorsanız TPL dosyasına giriş Yapıp Opencart'a ait ürünleri kaldırın sizin java kodunuzu ekleyin. test edin .

iyi bir sistem olabilmesi için opencart ile bağımlı çalışmasına özen gösterin. bu demek oluyorki entegre yaptırmalısınız. ücretlidir.

mehkentor' Alıntı:
Merhaba ,

Öncelikle yanlış bir ifade için özür diliyorum.Firma , ürünlerin bulundugu kodu javascript olarak veriyor ve html sitenize ekleyin diyor.Kod :

<script type="text/javascript" src="http://www.sfafflinks.com/StoreDisplay/JsEmbeddedStore?storeId=4fe892be0c888c0c30c49685">
</script>

şeklindedir.Bu script , 14 tane ürün bilgisini barındırıyor.Ancak ben bu kodu Opencart 1.5.2.1 ile hazırladıgım www.vit-rin.com sitesinin FTP sinde hangi dizinin altındaki dosyaya ekleyecegimi bulamadım.İlginiz için çok tesekkür ederim.

NOT : Admin panelden ürün eklemede , kod ile ekleme olsaymıs cok rahat olacakmıs ancak maalesef yok.

adsl77

OpenCart-TR
gökhan ustanın dediği gibi oc modifikasyon yaptırman gerekiyor. alternatif diğer bir yol ise tatmin edici olmasada belki şine yarayabilir.
örn. abiye kategorisini admin panelden düzenle deyin html editörde kaynak tıklayın ve kodu yapıştırın. ürünler çıkar ancak ürün detay sayfası tedarikçinin sayfasında açılır oda bi işine yaramaz :)

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
İletişime Geçilmiş ve Proje Hakkında Detaylı Bilgilendirme ve Fiyat Teklifi Gönderilmiştir.
İlgilerinden Dolayı Teşekkür Ederiz.