Sanal Pos Alma

olgay

OpenCart-TR
Merhaba,
konuyu umarım doğru yere açmışımdır.

Benim bir şahıs şirketim var. E-ticaret sitemizden ürün satışına başladık, sanal pos a ihtiyacımız var.

Ama hiçbir banka bize güvenmiyor. Ticari olarak uzun süreli bizimle çalışan müşterilerimize bu hizmeti sağlayabiliriz yanıtını alıyorum.

Çözüm için bir önerisi olan varmı?

teşekkürler

olgay

OpenCart-TR
Teşekkür ederim muzorotti,
paypal ı inceliyordum şimdi bende. Paypal'ın tek sıkıntısı, insanları kendi sitemizden çıkartıp paypal'ın sitesine yönlendiriyor. ve çok güven verici durmuyor.

Bununla birlikte yönlendikten sonra, ilk ekranda paypal üyesi girişi,altta misafir girişi var. O nedenle de - kullanıcılar zorlanabilir.

bu paypal pro nedir? open cart'ta entegre edilebilir duruyor ?

tukrok

OpenCart-TR
payu deneyebilirsin. (ihtiyacını fazlasıyla karşılar)

mehmetgul1806

OpenCart-TR
Web sitesi
www.fatosicgiyim.com
MErhaba, Tüm Bankaları Denedinizmi? Aynı zamanda Bankaların farklı Farklı Yerdeki Şubelerini Deneedinizmi?

Ben Hiç Çalışmadığım ve İş Yerimi açtıktan 10 gün sonra bank asyadan sanal pos aldım. Bana Yenisin Benle Çalışmamışsın diyen olmadı.

Saygılar

biquul

OpenCart-TR
Merhaba,
Paypal'a artık güveniyor insanlar. Neredeyse bilmeyen pek yok. Muhakkak olmalı sitenizde çünkü sadece paypal ile alışveriş yapan insanlar da var. Ayrıca, @tukrok'un da dediği gibi payu kullanabilirsin. İşini fazlasıyla görecektir. Tek tek bankaların sanal posu ile uğraşma hiç.

olgay

OpenCart-TR
Herkesin ilgisine teşekkürler.
en son mesajımdan sonra paypal üzerinde çalışmaya başladım. bir ticari paypal hesabı oluşturdum ve bu hesaba kredi kartımı tanımladım.

Şimdi paypal express checkout'u siteme entegre etmek istiyorum. Anladığım kadarıyla bu şekilde direk sanal pos gibi çalışacak paypal.

bu konuda bana bilgi verebilir misiniz?

teşekkürler.

mehmetgul1806

OpenCart-TR
Web sitesi
www.fatosicgiyim.com
Bizim Oralarda Bi Tabir Var. Eminim Sizin Oralardada Vardır.
Elin Gavuru!!!!

Yahu şu Paypala Komisyon Verip Paranızın Bir Kısmını Yurt Dışına Çıkartıp Ekonomide ufak Çaplı Açıklar Yapmasanız Olmazmı.

Alsanız Kendi Posunuzu Kullansanız Daha İyi Olmazmı?
Hem Kurumsallık Adına İyi Bir Adım Olur.

Diyceksiniz Bankalar Herkese Pos Vermiyor!!!
Veriyor Veriyor Veriyor!!!!

Siz Bilirsiniz Ama Ben Yinede Kendi Posunuzu Alın Derim...