demo site hack yemiş

lermis

OpenCart-TR
bu kadar güncellemeye rağmen açığı olan bir sistem açık kaynak kodun da kötü tarafı bu olsa gerek :(
menüye atmışlar yazıyı.

arkadaşlar birde sitelerinde yayınlamış.

http://artistco.tumblr.com/

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    300 KB · Görüntüleme: 30

Trainer

OpenCart-TR
bence milletin reklamını yapma link vererek. hacklenemeyecek site yoktur bunda şaşırılacak bir şey yok.

lermis

OpenCart-TR
reklamla ne alakası var. yapanların kim olduğu belli olsun. hacklenecek hacklenmiyecek tatışmasında da değiliz. anlatmak istediğimiz şu bu bir e ticaret yazılımı wordpress blog değil insanlar yatırım yapıyor kimisi çok kimisi az bilmem anlatabildimmi bunlarıda göz önünde bulundurmaları gerekli...

Trainer

OpenCart-TR
benmde demek istedigim adamların blog sitesinin linkini paylaşman. hackledikleri sitelere trojan,downloader vs. koyuyorlar genelde. mesela suan oraya girip zone kayıtlarına bakan biri rahatlıkla virüs yiyebilir. haklısın yatırım yapıyorlar. screen paylaşmanı tavsiye ederim böyle durumlarda link değil :)

lermis

OpenCart-TR
hımm ben onu düşünmedim haklısın:) adminler için hani kim oldugu bilinsin belki birşeyler yaparlar. yada en azından açık olan kısımları öğrenir kapatırlar düşüncesi için paylaştım. yoksa bir çıkarım yok yani..

Trainer

OpenCart-TR
estagf. hackten anca hackerlar cıkar saglar :D senin benim gibi emektarlar değil.

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
elbette ele geçirilemeyen site yoktur. kim ki dese bu %100 ele geçirilemez afedersiniz ama yalan söylemiş olur. opencart ta elbette ele geçirilir.

benim şu ana kadar kurduğum 10'un üzerinde site var Allah'a şükür hiç birinde böyle bir durum yaşamadım. büyük ihtimal ile sunucu kaynaklı olabilir.

hipokondriyak

OpenCart-TR
boş muhabbetler yapıyorsunuz 1521 de exploit yayınlandı tam bir ay sonra burada konu açtılar.
forumdaki ingilizce forumları kımsenın takıp etmedıgını gösteriyor.
yöneticilerin exlopitten sonra önlem almaları gerekmekteydi.

mehmet80

OpenCart-TR
hipokondriyak' Alıntı:
boş muhabbetler yapıyorsunuz 1521 de exploit yayınlandı tam bir ay sonra burada konu açtılar.
forumdaki ingilizce forumları kımsenın takıp etmedıgını gösteriyor.
yöneticilerin exlopitten sonra önlem almaları gerekmekteydi.

Site el değiştirdikten sonra burasını takip eden yok ki resmi site takip edilsin :D