admin panelde hata

yoosuff

OpenCart-TR
Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'ikinciel'@'localhost' (using password: YES) in /home/ikinciel/public_html/system/database/mysql.php on line 6
Error: Could not make a database connection using ikinciel@localhost
Warning: mysql_close(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/ikinciel/public_html/system/database/mysql.php on line 67

admin panelde bu hatayı alıyorum arkadaslar cpanel şifremi değiştirdiler bu gün site aynı hatayı veriyordu düzelttiler ama şimdi panelde bu hata var bilen arkadas varmıdır?

hatayı çözdüm sayılır.kurulumda girilen şifreleri nereden değiştirebilirim?

ikincielnotebooklaptop.com/index.php?route=product/category&path=17
arkadaslar iyice karıştırdım acil yardımcı olabilecek birisi yokmu link verdim türkçe karakterli yazıları göstermiyor problem gittikçe artıyor birisi yardımcı olsun lütfen:)

php adminde tüm ayarları sıfırlasam site içindeki dosyalar hepsi gidermi?

attilla

OpenCart-TR
Sorunu çözümü basit cpanel şifren değişince sql şifrende değişti root ve admin içindeki config.php dosyasında

// DB
define('DB_DRIVER', 'mysql');
define('DB_HOSTNAME', 'aynı kalacak');
define('DB_USERNAME', 'aynı kalacak');
define('DB_PASSWORD', 'yeni şifreni gir');
define('DB_DATABASE', 'aynı kalacak');
define('DB_PREFIX', '');
?>

yukarıdaki gördüğün gibi belirttim sadece yeni şifreni yaz ve kaydet düzelecek

yoosuff

OpenCart-TR
atilla teşekkür ederim saol ilgilendiğin için hosting firmasına çözdürdüm işimi böyle bir hata alanlar için güzel bir paylasım olur çok saol

şimdi baska bir problemim var:)dil ayarlarımda problem oldu local hostla diğer database eşitleme seceneğini bilmeden yaptım oda türkçe karakterleri göstermiyor bilgin varsa yardımını bekliyorum kolay gelsin