Seçenek fiyatı

ismailua

OpenCart-TR
Merhaba arkadaslar,
Ürünlere seçenek ekliyorum. Mesela Pizza menüsüne seçenek ekledim.
Small
Medium
Large .. gibi.
Eklediğim seçenekler mevcut ürünün fiyatına ekleniyor.
Yani ürün fiyatı 10 tl medium pizza 6 tl sepete eklenince 16 tl oluyor.
Bu yüzden mevcut ürün fiyatı girmiyorum seçenek ürün fiyatlarını giriyorum ve ürün fiyatını 0 yapıyorum böylece normal bi sekilde sepete ekliyor ama ürün fiyatlarına hep sıfır yazmak zorunda kalıyorum bunu nasıl halledebilirim. ürün fiyatını seçenek varken gizleyebiliyormuyum?

mahoni

OpenCart-TR
Müdür bunu kullanırsen fiyat otomatik seçine ajax ile güncellenir.
emsal www.Meshurpastirmaci.com
gir bak orda da senin istediğin olay var

eklenti bu
http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&extension_id=1458

mehmetgul1806

OpenCart-TR
Web sitesi
www.fatosicgiyim.com
Ürün Ekleme İşleminde Ürün fiyatına Small Boyutta Ürünün Fiyatı Neyse Onu Gir. Seçenek Eklerkende Small İçin + yı 0 Yap. Diğer L ve XL Seçenekelrin İçin İse Üzerine Eklenmesini İstediğin Tutarı Gir. Boyut Seçimi Mecburi Olduğu İçin, Daha Doğrusu Seçenek eklediğinde Seçenek Seçimi Mecburi Olduğu İçin Müşteri İllaki Bir Seçenek Seçecek, Small Seçtiğinde Fiyat Sabit Kalır, M ve L veya XL Boyutları Seçtiğinde Haliyle Fiyatta Güncellenir.

Emir Av

OpenCart-TR
Web sitesi
www.rtc.web.tr
mehmetgul1806' Alıntı:
Ürün Ekleme İşleminde Ürün fiyatına Small Boyutta Ürünün Fiyatı Neyse Onu Gir. Seçenek Eklerkende Small İçin + yı 0 Yap. Diğer L ve XL Seçenekelrin İçin İse Üzerine Eklenmesini İstediğin Tutarı Gir. Boyut Seçimi Mecburi Olduğu İçin, Daha Doğrusu Seçenek eklediğinde Seçenek Seçimi Mecburi Olduğu İçin Müşteri İllaki Bir Seçenek Seçecek, Small Seçtiğinde Fiyat Sabit Kalır, M ve L veya XL Boyutları Seçtiğinde Haliyle Fiyatta Güncellenir.

Evet çözüm kesinlikle budur. Teşekkürler hocam benim de aklımda bir site vardı, işime yarayacak bu dediğin :)

haqanozcan

OpenCart-TR
ilk fiyat haric diğerlerini direk secenekteki fiyat gelsin seklinde ayarlayabiliyormuyuz