Cimen V.1.0 Tema Çalışması 1.5.1.3

Mohavk

OpenCart-TR
Dün gece bu nasıl oluyor diye baktığım. Yapılır mı diye incelediğim. Hafiften didikleyip bir iki oynama yaptığım adını koyup sizlerle paylaştığım ilk tema paylaşımımı sizlere sunuyorum. Lütfen görüşlerinizi paylaşın. Herkese hayırlı işler.
Ön izleme İçin kendi sitemi kullandım.
Link : Cimen V1.0 Tema[attachment=1455]

Ekli dosyalar

• cimen.rar
    648.8 KB · Görüntüleme: 349

marcareklam

OpenCart-TR
Demo koyarsanız daha hızlı inceleyip yorum yapabiliriz :)

Mohavk

OpenCart-TR
İndirme linki var Temayı koydum zaten yukarıda , demodan kastını anlayamadım.

Ayazcool

OpenCart-TR
Merkezdeki tab menunulu ürünler kısmını çalıştıramadık, sanırım gerekli modül eksik. paylaşa bilirsen sevinirim.

Mohavk

OpenCart-TR
O yeni çalışmam kendi sitemin üzerinden yapıyorum. Daha bitmediği için şimdilik aksilik çıkmasın diye veremiyorum. Tamamen bittiğinde yayınlıcam , sonradan alacak arkadaşlar için problem çıkmasın diye bir de yükleme ve modüllerin yerleştirilmesi için metin belgesi oluşturucam. Şimdilik izlemede kalın. Teşekkürler.

Dosyadaki tema ile verilen link adresindeki tema farklıdır. Localde karşılaşılabilecek sorunlar için sürekli hosting üzerinden deneme yaptığımdan farklılıklar olacaktır.

Mohavk

OpenCart-TR
Eğer bir aksilik çıkmazsa pazartesi günü biraz daha Toparlanmış bir temayı sizlerle paylaşıcam.

cihantr

OpenCart-TR
Web sitesi
web adresi yok
Güzel buldum, özelikle ürün seçme modülünü çok iyi buldum. Ancak divin üzerine geldiğin zaman border yüzünden diğer divlerde hafiften sallanıyor. Bu sorunun önüne geçmek için, örneğin "#menu > ul > li > div:hover{ 1px solid #eee;}" ise, "#menu > ul > li > div{border:1px solid rgba(0,0,0,0);} içinide örnekteki gibi yapmalısın. Bu işlem görünmez bir border oluşturur, bu sayede hoverdeki borderlerden dolayı herangibi bir kayma veya titreme olmaz. Veya sadece hoverdeki borderi kaldırıp, gölge efektini(box-shadow) bırakırsanda sorun olmaz.

Mohavk

OpenCart-TR
Ben o efekti sevmiştim ama :D Hoşuma gittiği için o şekilde yaptım kaymanın farkındayım , daha önce radius kullanmıştım. Daha yeni olduğu için olur böyle şeyler umarım daha iyisini ücretsiz suna bilirim. İlgine teşekkür ederim. İyi Çalışmalar.

cihantr

OpenCart-TR
Web sitesi
web adresi yok
Gölge efekti etkilemez, yanlış yazmışım. div:hoverde border kullanıp, normal divde kullanmazsan o zaman kayma oluyor[/align]

Mohavk

OpenCart-TR
İlgi ve alakanıza çok teşekkür ederim.

pusatefe

OpenCart-TR
Temayı indirdim ama zip in içindeki tema default tema :D

Monarsi

OpenCart-TR
Adı öyle kardeşim üzerinde değişiklik yaptığım ilk tema olduğundan ona o kadar önem vermedim. İyi günler dilerim.