Resim upload ederken "Lütfen Dosya seçiniz!" Hatası

firtina.84

OpenCart-TR
İlgili üstadlar panelden resim upload ederken ekteki gibi Lütfen dosya seçiniz! hatası alıyorum. Dosya seçtiğim halde bu hatayı veriyor bu neden olabilir?

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    114.3 KB · Görüntüleme: 63

yekk34

OpenCart-TR
dosya yazma izinlerini bi kontrol edin derinden pek anlamam ama ihtimal tabi

mehmetgul1806

OpenCart-TR
Web sitesi
www.fatosicgiyim.com
Çalışan Orjinal Sürümdeki Admin Klasörünü Tekrar Ftp den at. Admin Klasörü içindeki config dosyasını şuanki çalışan config dosyanlada değiştir.
Yedek Almayı Unutma...

firtina.84

OpenCart-TR
Teşekkür ediyorum fakat admin klasörünü yeniden atarsam yaptığım değişikler gidecekti uğraştım bunu farklı bir yoldan çözdüm. ftp den image klasörüne 2 yada 3 kere farklı resimler attım. sonra penelden farklı bir resim upload ettim düzeldi. Sanırım çözüm bu olsa gerek :D

nokta

OpenCart-TR
Kullandığınız resimlerde türkçe karakter veya boşluk var ise bu tarz hata verebiliyor, fakat bazan de resim dosyasını opencart işlerken bozuyor ve resimler le ilgili sorunlar ortaya çıkabiliyor ftp den tüm resim dosyalarını lokale indirip tek tek kontrol edip arızalı resmi silerek düzeltilebilir bir sorun bu.
Bence opencart'ın en büyük sorunlarından biri bu resim yükleme, gösterme sorunu artık üretici yazarlar ne derece çözüm arıyorlar bu soruna onu bilemiyorum malesef.