Yeni temam

savascan

OpenCart-TR
Selam arkadaşlar, bir arkadaşım için tekrar tema yapmaya başladım. 2 gündür uğraşıyorum genel şeyler düzenlendi bi tek içerik ürün gösterimleri kısmı düzenli değil. ( üstteki kayıt ol ve giriş butonları değişecek )

http://nerdyistanbul.com/ocart/index.php?route=common/home

fikirlerinizi beklıyorum.

Kimse sallamadı :D peki

kenanwebtasarim

OpenCart-TR
kardeşim süper yapmışında birde temayı paylaşırsan opencart sana minnattar olacaktır :)

topak

OpenCart-TR
gayet güzel olmuş tebrikler

savascan

OpenCart-TR
Malesef müşterime yaptığım için paylaşamıyorum üzgünüm. Ama yakında 1-2 adet paylaşacağım tema mevcut

alyamus

OpenCart-TR
kardes temanda çok eksik vardı mesela sepetim bolumunun uzerındeki yazılar tıklanmıyordu cromede sorun yaratıyordu ve userındekı arama butonuyla gırıs cıkıs tusları bozmustu seklı ben senın temanın aynısının çalısan durumunu yaptım ve bırasda degısıklık ekledım tum browserlarda sorunsuz calısıyor . seklıde resımdekı gıbıdır . yanı demek ıstedıgım herkes ıstedıgı temayı yapabılır arkadaslar beklemek zorunda degılsınız hayal gucunuzu ve bırasda php css bılgısıyle herseyı yaparsınız ... ;)

Ekli dosyalar

• dfsfsdf.png
    dfsfsdf.png
    319.8 KB · Görüntüleme: 6

adikullanıcı

OpenCart-TR
elınsa saglık cok guzel olmus savascan. Bende senın temandakı gibi footer bolumunu ekrena yaymak istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

burada da bir konu acmıstım
http://forum.opencart-tr.com/thread-7321-post-37718.html#pid37718

savascan

OpenCart-TR
alyamus' Alıntı:
kardes temanda çok eksik vardı mesela sepetim bolumunun uzerındeki yazılar tıklanmıyordu cromede sorun yaratıyordu ve userındekı arama butonuyla gırıs cıkıs tusları bozmustu seklı ben senın temanın aynısının çalısan durumunu yaptım ve bırasda degısıklık ekledım tum browserlarda sorunsuz calısıyor . seklıde resımdekı gıbıdır . yanı demek ıstedıgım herkes ıstedıgı temayı yapabılır arkadaslar beklemek zorunda degılsınız hayal gucunuzu ve bırasda php css bılgısıyle herseyı yaparsınız ... ;)

Sepetin üstündeki alanlara tıklanmamasının sebebi sepetimin divinin onlarla aynı noktaya gelmesi bu ufak hatalar zaten giderilecek. ilk başta görünüş oturtuldu daha sonra söylediğin eksik şeyler düzeltilecek zaten. ilgin ve tespitlerin için teşekkür ederim

adikullanıcı' Alıntı:
elınsa saglık cok guzel olmus savascan. Bende senın temandakı gibi footer bolumunu ekrena yaymak istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

burada da bir konu acmıstım
http://forum.opencart-tr.com/thread-7321-post-37718.html#pid37718

footer için stylesheet.css den footer ile ilgili bölümün width ayarıyla oynayarak yapbilirsin