google da ön plana cıkmak

csa_94

OpenCart-TR
anahtar kelimeleri bol bol yazdım haddinden fazla
google a kayıt oldum
haritaya kayıt oldum
seo sistemini yaptım

ama yine google da aranınca 2. 3. sayfada cıkıyorum örnek bodrum reklam yazıldıgı zaman benim sitem 2. sayfada cıkıyor bunun baska bir yolu varmıdır?

anahtar kelimelere de 10 kere yazmısımdır bodrum reklam die :D

BLaDe

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ondermedikal.com
anahtar kelimen 24 adeti geçmesin bu şekilde istediğin gibi ön plana çıkabilirsin.

onurtan

OpenCart-TR
hangi kelimelerde çıkmak istiyorsan onları yaz az ve öz olsun ayrıca anahtar kelimelerine içeriğinde yer vermeye çalış ilişki bulamazsa gereksiz yazdığın anahtar veya meta ların yüzünden sendbox bile yiyebilrsin

piriyatel

OpenCart-TR
Web sitesi
handyteile.at
Önce Google nın mantıgını anlaman gerekiyor neden seni 1. sayfaya cıkarsın ? Google çok karmasık bir sistemdir dünyadaki tüm sayfaları kontrol eder bir web sayfasını yükseltmesi için o sayfanın popıleritesini,güncelliğini ve özgünlüğüne bağlı olarak yükselişe gecirir veya düşürür. misal Sen sayfa açtın ama hiçbir websayfası senin sitenden bahsetmiyor hiçbir forumda sayfanın adı gecmiyor eklediğin ürünler standart diyer shoplarda olan ürünlerden içerik yazıları diyer sayfalardan alıntı vs. Sen nasıl beklersınki yükselmeyi olay anahtar kelimede değil tabi onunda etkeni var ama ürünle alakalı anahtar kelimenin sadece faydasını görürsün sen bir ürüne 10-15 anahtar kelime eklersen faydasından cok zararını görürsün google sevmez az ve hedef ürünle alakalı anahtar kelimeler en iyileri. Googlede yükselmek icin güncelik ve özgün içerik yapamayız genelde cünkü satılan ürünleri kendimiz imal etmediğimiz için a,b,c sitelerindede satılan ürünlerin aynısını satıyoruz ürün detaylarında kendi yorumlarını yaz ve ürün fotoğraflarını kendin cek googlede görsel index sayın arttıkca aramalarda yükselirsin, rekabet oranı düşük anahtar kelimeler sec ve ürünle alakalı olmasına dikkat et bunun icin googlenın hizmeti var anahtar kelimelerle ilgili, ve en önemlisi hiçbirini yapmasan bile seo calısması yaptır senin sitede yaptıgın seo çalısması değill backlink tarzı çalışmalar yaptır kısa sürede sitene gelen hitteki artışı göreceksin tabi hersey birbirine kombineli kısa sureli hitlenme değil devamlılık istiyorsan ilk bahsettiğim özgün içerik ve güncellemeler Senin hittini koruyacak ve artmasına neden olacaktır. örnek ççalısmalar için asagıda link veriyorum reklama girmiyecekse (reklam sayılırsa admin linki kaldırırzaten)

Bu tarz iş yapan cok kişi var ben bu arkadaşla çalıstığım için öneriyorum
http://www.r10.net/sosyal-link-borsasi/1052647-mekjoy-com-profesyonel-backlink-hizmetleri-kacirilmayacak-firsat-tum-paketlerde-50-indirim.html

kenanwebtasarim

OpenCart-TR
kardeş hiç bişeye gerek yok sen gereken herşeyi yaz eklediğin resimlerinde metasına aynı şeyleri yaz ama hepsi aynı olsun 3 gün içinde 1 sayfada çıkma garantisi veriyorum ama en az 10 tane resminin arka planına da ekle 3 gün sonra tşk mesajını bekliyorum ;) örneğin benim sitem le ilgili ne yazarsam yaziğim herşeyde en kafada ;) www.ay-sen.com

piriyatel

OpenCart-TR
Web sitesi
handyteile.at
:) Keşke senin dediğin gibi olsa :) önemli olan arkadaş sitesinde netür ürünler satıyor ve rekabet oranı çok önemli senin sitenede baktım Rekabet oranları düşük ürünler. Sakın yanlıs anlama Sattıgın ürünlerde 1.sayfada olsan bile Günlük hit olarak 25 kişi gösteriyor Neyse senin bahsettiğinde değerli bir bilgi

enviro

OpenCart-TR
Web sitesi
www.fishruns.com
Milyar dolarlık bir şirket yazılan 50 kelime ile hareket etmez. O zaman müthiş bir kargaşa çıkar. Kullandığın hostun tutulduğu serverdan tut, sitene eklediğin görsellerin isimlerine kadar Google başlı başına bir sistemdir.

Öncelikli olarak Google amcanın senden istediği "dürüst" olmandır. 500 kere de bodrum yazsan, içerik anlamında senden daha iyi, güncel ve temiz bir sayfa her zaman Google'ın gözünde senden üstte yer alacaktır.