Alışveriş Listem sayfası açılmıyor hata kodu veriyor

ErcanGunes

OpenCart-TR
Merhaba arkadaşlar,

Sitemde Alışveriş Listem kısmına girdiğimde sadece hata veriyor, site ile ilgili hiç birşey göstermiyor. Hata koduda aşşağıdaki gibi;

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/j/k/1/jk1im/html/domains/seninsepetin.com/catalog/controller/account/wishlist.php:2) in /home/content/j/k/1/jk1im/html/domains/seninsepetin.com/vqmod/vqcache/vq2-system_engine_controller.php on line 28Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/j/k/1/jk1im/html/domains/seninsepetin.com/catalog/controller/account/wishlist.php:2) in /home/content/j/k/1/jk1im/html/domains/seninsepetin.com/vqmod/vqcache/vq2-system_engine_controller.php on line 29

Hata sayfası ise şu; http://www.seninsepetin.com/index.php?route=account/wishlist

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
Ercan Bey : Hata kodu : Warning: Cannot modify header information - headers already sent by

ararsanız bilgiye ulaşabilirsiniz. çözüm, düzenleme yapılan dosyadaki karakter hatası bu sizin müdahaleniz sonucu veya vqmod modülüne eklediğiniz bir xml dosyası sonucu oluşmuş olabilir.

ErcanGunes

OpenCart-TR
Forumda araştırdım fakat bir çözüm bulamadım.

Gökhan Bey cevabınız için gerçekten teşekkür ederim ama bu sorunu düzeltemedim. Bir yolunu bulamadım daha doğrusu, forumdada arama yapmama rağmen. Acaba bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

ErcanGunes

OpenCart-TR
Merhaba arkadaşlar. Sitede üye girişi yapmadan Alışveriş Listem kısmına tıklandığında aşağıdaki resimde görmüş olduğunuz hatayı veriyor;
adszop.png

Bu durumu yukarıdada belirtmiştim ama halen düzeltemedim.

Ama üye girişi yapıldıktan sonra ise, Alışveriş Listem kısmı açılıyor ama Türkçe karakter sorunlu olarak ve alışveriş listesine bir ürün eklemiş iseniz aşağıda kaymış bir şekilde gösteriyor.

27893653.png

Sitede sadece Alışveriş Listem kısmında bu hata var. Başka bir yerde bir hata yok gözlemlediğim kadarı ile.

Yardımcı olacak arkadaşlar var ise gerçekten çok memnun olurum.

Şimdiden teşekkürler.