opencart host taşıma [yardım]

csa_94

OpenCart-TR
kullandıgım hosting firmasının makınaları cok dandıkleşti site çok yavas calısıyor ve sureklı baglantı kopuyor baska bir firmadan hostin aldım ancak siteyi atamıyorum config dosyalarının uzantılarını ayarladım ancak mysql da takıldım taşımayı başaran arkadaslar yardımcı olursanız sevinirim.

marcareklam

OpenCart-TR
1- Site yedeğinizi alın . Dosyalar ve sql dosyası
2- Dosyalardan Congif ve admin config içerisindeki verilerin tamamını silin .
3- Aynı klasörlerin arasına temiz opencart dan install dosyasını tamamen atın .
4- Veritabanı ve ana dizin klasörü tamamen silin .
5- Hazırladığınız bu dosyaları yeni sunucunuza kurun sıfırdan opencart kurulumu gibi .
6- Tekrar install edin ve yönetim paneli ile opencart ana sayfayı gördüğünüzde PhpMyadmin i tamamen boşaltın .
7- En son eski yedeğinizdeki sql dosyasını veritabanının içerisine aktarın ve hazır .

csa_94

OpenCart-TR
marcareklam dediğin gibi yaptım arada ufak tefek sorunlar oldu ama başardık.

Yardımların için teşekkür ederim

marcareklam

OpenCart-TR
Rica ederim . Ben bu şekilde taşıdığımda bir sorun olmuyor belkide host dan kaynaklı sorunlar olabilir .

csa_94

OpenCart-TR
hiçbir sorun çıkmadı ilgin için tekrardan teşekkür ederim :D

denemedeneme

OpenCart-TR
1- tamam
2- tamam
3- tamam
4- Bu başlığı biraz daha açabilir misin? pek bilmediğimi düşünürsek biraz yardımcı olursan çok sevinirim.
5- tamam
6- tekrar yüklemek ve sitenin açılması tamam ama PhpMyAdmin i tamamen boşalttan kastın ne onu anlamadım. PhpMyAdmin'e giriş yapıyorum tüm tabloları siliyorum ama başka birşey yapmam lazım mı bilemedim doğrusu.
7- tamam

Heralde bu halledemediğim iki maddeden ötürü sql dosyasını geri yüklemeye çalıştığımda uzunca bir süre bekliyor ve en sonunda sayfa görüntülenemiyor diyip kalıyor. Sitede de en ufak bir değişiklik olmuyor.

marcareklam' Alıntı:
1- Site yedeğinizi alın . Dosyalar ve sql dosyası
2- Dosyalardan Congif ve admin config içerisindeki verilerin tamamını silin .
3- Aynı klasörlerin arasına temiz opencart dan install dosyasını tamamen atın .
4- Veritabanı ve ana dizin klasörü tamamen silin .
5- Hazırladığınız bu dosyaları yeni sunucunuza kurun sıfırdan opencart kurulumu gibi .
6- Tekrar install edin ve yönetim paneli ile opencart ana sayfayı gördüğünüzde PhpMyadmin i tamamen boşaltın .
7- En son eski yedeğinizdeki sql dosyasını veritabanının içerisine aktarın ve hazır .