Yeni Tema HATA Çözüm Bulamadım

matrockbilisim

OpenCart-TR
Arkadaşlar resimin üzerinde de baahsettiğim gibi soldaki ojinal box_bottom resimi gözüküyor ama yeni editlediğim orjinal 1.5x temasında box_bottom resimi gözükmüyor. nasıl yapabilirim
Adsiz.png

RESİM EKLENTİDEDİR.
ilginiiz için teşekkürler

Ekli dosyalar

• Adsiz.png
    Adsiz.png
    320.6 KB · Görüntüleme: 11

onurtan

OpenCart-TR
sayfanın adresini verir misin karışık yazmışmıssın

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Temanın css ve grfiklerini çalıyorsunuz utanmadan editlediğim diyerek bir de benim sitmin linki verip orjinal site diyorsunuz ve bir de yardım istiyorsunuz.. bunun hesabını öbür tarafta nasıl vereceksiniz hiç düşünüyormusunuz.. yazıklar olsun emek hırsızlığının daniskası buna yardım edende en az bunun kadar vebal altındadır arkadaşlar...

matrockbilisim

OpenCart-TR
osdem66' Alıntı:
Temanın css ve grfiklerini çalıyorsunuz utanmadan editlediğim diyerek bir de benim sitmin linki verip orjinal site diyorsunuz ve bir de yardım istiyorsunuz.. bunun hesabını öbür tarafta nasıl vereceksiniz hiç düşünüyormusunuz.. yazıklar olsun emek hırsızlığının daniskası buna yardım edende en az bunun kadar vebal altındadır arkadaşlar...

Kardeşim Senin Temanın Grafiklerini Css^lerini Ne diye çalayım. kendi dediğin gibi hocam orjinal site olarak seni gösterdim ben sadece blok ile ilgili sıkıntım olduğunu söledim çözdükten sonra kendi grafiklerimi kullanıcam bilmem anlatabildim mi ??

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
anlatamadın anlatabilmen için sende emeğe saygı olması lazım.. HIRSIZSIN daha ncede yaptın bunu.. birde bundna emek yiyorsun haramı zıkkım olsun...çalamadın mı blogun altını beceremedin mi utanmaz yüzsüz...

Bilgilerin Gizliliği, Bütünlüğü ve Elde Edilmesine İlişkin Suçlar

Bilişim sisteminden illegal yoldan veri elde etme

MADDE 15 – (1) Bir bilişim sisteminin bütününe veya bir kısmına hukuka aykırı olarak giren veya sistemde kalmaya devam eden kişi altı aydan iki yıla kadar hapis cezası veya üçbin güne kadar adlî para cezası ile cezalandırılır. Sisteme girmeksizin verilerin izlenmesi halinde, fiil daha ağır cezayı gerektiren başka bir suç oluşturmadığı taktirde, bu fıkraya göre cezaya hükmolunur.

(2) Bir bilişim sistemindeki veri veya programları hukuka aykırı olarak elde eden kişi, fiil daha ağır cezayı gerektiren başka bir suç oluşturmadığı taktirde, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(3) İkinci fıkrada belirtildiği şekilde elde edilen veri veya programların başkalarına iletilmesi hâlinde, verilecek ceza yarı oranında artırılır.

(4) Bu maddede yer alan suçun soruşturma ve kovuşturulması mağdurun şikâyetine bağlıdır.
Verilere, programların bütünlüğüne veya sistemin çalışmasına müdahâle

MADDE 16- (1) Bir bilişim sisteminde bulunan verileri veya programları hukuka aykırı olarak bozan, silen, değiştiren, yok eden, erişilmez kılan, sisteme veri veya program yerleştiren veya ekleyen, veri veya programlara zarar veren kişi iki yıldan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(2) Bir bilişim sisteminin işleyişini tamamen veya kısmen engelleyen veya bozan kişi üç yıldan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
Hukuka aykırı donanım veya program

MADDE 17 - (1) Bir donanım ve programı, bu Kanunda tanımlanan suçları işlemek amacıyla üreten, uyarlayan, ithal eden, satan, sağlayan, dağıtan, tanıtan veya aynı amaçla bilişim sisteminin tamamına veya bir kısmına erişimi mümkün kılan parola, erişim kodu veya benzer veriyi sağlayan kişi, iki yıldan beş yıla kadar hapis ve ikibin güne kadar adlî para cezası ile cezalandırılır.
Tekrarı halinde hakkınızda Şikayette bulunacagımı bilmenizi isterim..

matrockbilisim

OpenCart-TR
osdem66' Alıntı:
anlatamadın anlatanilmen için sende eeğe saygı olması lazım.. HIRSIZSIN daha ncede yaptın bunu.. birde bundna emek yiyorsun haramı zıkkım olsun...çalamadın mı blogun altını beceremedin mi utanmaz yüzsüz...
Ulan Ş... Adam gibi Konuş saygımızı yitirmiyelim diyoruz susuyoruz adamın canını sıkma yaaparım temanın aynısını yayınlarım g--- gibi kalırsın ortada.
canımı sıkma elimde zaten teman var ne diye kullanayım salakmıyız çalsak burada ne paylaşalım. sadece sorunu çözmek amaçlı gösterdim. grafiklerini s... me bana şimdi. gel sana grafiğin Allahını yapayım. Allahım ya, Yaşınıza hürmeten duruyorum ama herkezin bir sınırı var.

Dediğim gibi emeğinize saygım sonsuz, çalmayacağım kendi grafiklerimi kulanıcam örnek olarak yükledim.

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
paylaş görlim kim o dedigin gibi kalıyor ortada senin iş yerini kapttırırım be... senin son cıkan bilişim suçları kanunundna haberin varmı.. istersen dene buyur... tesbit dilmem diye sakın bir gaflete kapılma.. ha söyledigin hakaretler sahibinne aittir...

matrockbilisim

OpenCart-TR
osdem66' Alıntı:
anlatamadın anlatabilmen için sende emeğe saygı olması lazım.. HIRSIZSIN daha ncede yaptın bunu.. birde bundna emek yiyorsun haramı zıkkım olsun...çalamadın mı blogun altını beceremedin mi utanmaz yüzsüz...

Bilgilerin Gizliliği, Bütünlüğü ve Elde Edilmesine İlişkin Suçlar

Bilişim sisteminden illegal yoldan veri elde etme

MADDE 15 – (1) Bir bilişim sisteminin bütününe veya bir kısmına hukuka aykırı olarak giren veya sistemde kalmaya devam eden kişi altı aydan iki yıla kadar hapis cezası veya üçbin güne kadar adlî para cezası ile cezalandırılır. Sisteme girmeksizin verilerin izlenmesi halinde, fiil daha ağır cezayı gerektiren başka bir suç oluşturmadığı taktirde, bu fıkraya göre cezaya hükmolunur.

(2) Bir bilişim sistemindeki veri veya programları hukuka aykırı olarak elde eden kişi, fiil daha ağır cezayı gerektiren başka bir suç oluşturmadığı taktirde, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(3) İkinci fıkrada belirtildiği şekilde elde edilen veri veya programların başkalarına iletilmesi hâlinde, verilecek ceza yarı oranında artırılır.

(4) Bu maddede yer alan suçun soruşturma ve kovuşturulması mağdurun şikâyetine bağlıdır.
Verilere, programların bütünlüğüne veya sistemin çalışmasına müdahâle

MADDE 16- (1) Bir bilişim sisteminde bulunan verileri veya programları hukuka aykırı olarak bozan, silen, değiştiren, yok eden, erişilmez kılan, sisteme veri veya program yerleştiren veya ekleyen, veri veya programlara zarar veren kişi iki yıldan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(2) Bir bilişim sisteminin işleyişini tamamen veya kısmen engelleyen veya bozan kişi üç yıldan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
Hukuka aykırı donanım veya program

MADDE 17 - (1) Bir donanım ve programı, bu Kanunda tanımlanan suçları işlemek amacıyla üreten, uyarlayan, ithal eden, satan, sağlayan, dağıtan, tanıtan veya aynı amaçla bilişim sisteminin tamamına veya bir kısmına erişimi mümkün kılan parola, erişim kodu veya benzer veriyi sağlayan kişi, iki yıldan beş yıla kadar hapis ve ikibin güne kadar adlî para cezası ile cezalandırılır.
Tekrarı halinde hakkınızda Şikayette bulunacagımı bilmenizi isterim..

Sen adamsın sen kingsin ne diyim sana :) bana maddeleri açıklamışsın dimi
sana söle söliyim ADAM EMEKÇİ.. :)
1- sen yaptığın temaların patentini noterden onaylattın mı ?
2- sen yaptığın temalar için fatura kesiyormusun hatta şuana kadar kestinmi?
3- sen dolar bazında çalışıyorsun. vergi levhan varmı?
4- internet üzerinden site kurup satış yapıyorsun, neye dayanarak adres vs bilgilerin varmı yayın yapma hakkkın? bulunuyormu EMEKÇİ.
benim peder balıkesir vergi dairesinde çalışıyor.
ver adresinide bir kaç EMEKÇİ yollıyalım olmazmı?

Çocuk yok karşında ayrıca sitende açık kaynaklı kod var ise istediğim gibi kullanırım teşekkürler.

matrockbilisim

OpenCart-TR
osdem66' Alıntı:
sen onu bu kadar basit sanııyorsun degilmi bu kadar peki o zaman bekle beni...

her zaman buradayım bekliyorum. :) Teşekkürler. ayrıca Bana ettiğiniz Hakaretler de sizin için geçerlidir EMEKÇİ ADAM.

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Ulan Ş... Adam gibi Konuş saygımızı yitirmiyelim diyoruz susuyoruz adamın canını sıkma yaaparım temanın aynısını yayınlarım g--- gibi kalırsın ortada.
canımı sıkma elimde zaten teman var ne diye kullanayım salakmıyız çalsak burada ne paylaşalım. sadece sorunu çözmek amaçlı gösterdim. grafiklerini s... me bana şimdi. gel sana grafiğin Allahını yapayım. Allahım ya, Yaşınıza hürmeten duruyorum ama herkezin bir sınırı var.

Hakaretmi ? ben o konuda senin kadar yetenekli değilim malesef...

matrockbilisim

OpenCart-TR
osdem66' Alıntı:

bana bunları sölüyorsun

http://www.samsung-shops.com/

samsungun logosunu kullanıyorsun ankarada spotçu malların satıldığı yer internet üzerinden satış yapıyorsun hani vergisi temanı yapıp patentini alıcağım bundan emin ol. yardım eden herkezede paylaşıcam usta.

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
sen o siten kime ait oldugunu o o sitenin sahibini samsung bayisi olup olmadıgını iyi araşır bu bir her şeyi kafanda hayal ettiğin gibi yada herkesi kendin gibi sanma.. ikinicisi sen daha bir blogun altını bile düzeltemezken benim temalarımı yapacaksın güldürme kendine...:):):)

matrockbilisim

OpenCart-TR
osdem66' Alıntı:

Hakaretmi ? ben o konuda senin kadar yetenekli değilim malesef...

doğrudur usta bana adresini açık şekilde ver maaliyeci tanıdık var bir 5 yıllık bir araştırma yaptırabilirim istersen. sıkıntı yok. dediğim ilk mesajdakii gibi temanı çalma nihetinde değilim ama hakkını savunuyorsan benimde haklarım var vergi levhan varmı ? açık ve neet söyle.

matrockbilisim

OpenCart-TR
osdem66' Alıntı:
Maliyeci babandı şimdi tanıdıkmı oldu:D:D

okuma yazman yk herhalde. senin maaliye ile vergici dedim farkındaysan aslanım. kendi işşine gücüne bak araştırtma bana kendini sıkılırsam donuna kadar araştırırım seni haberin olsun bayiyim diyorsun adresin yok babam balıkesirde vergici doğal olarrak tanıdık olur ;) bekle aricam seni.