ödeme tipi indirim modülü

osmanozg

OpenCart-TR
Sabit Ödeme Tipi Şarj Free Version

özellikle havale indirimni ödeme kısmında göstermek isteyenlere
free versiyondur pro ve sempro versiyonlar daha gelişmiş ve ücretlidir.

ben biraz btürkçeleştirdim işe yarayacak şekilde
gerisi size kalmış - açıklama kısmına havale ind. vb şekilde yazmazsanız sitede göremezsiniz.

http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&extension_id=5040&filter_username=fabiom7

link ektedir

Ekli dosyalar

• free.rar
    9.5 KB · Görüntüleme: 279

dreamline

OpenCart-TR
güzel bir modül ve işe yaradı Version 1.5.1.3.1 te sorunsuz çalıştırdım. Havale ile ilgili sorun yaşayanlara şiddetle tavsiye ederim. Teşekkürler

soulofthesea

OpenCart-TR
Ürün fiyatının altında havale indirimi şeklinde gösterebiliyor muyuz? Ben modülü yükledim ürün sayfasında ve sipariş bitiminde herhangi bir indirimle karşılaşmadım.

dreamline

OpenCart-TR
İndirim işlemi indirim yapmak istediğiniz oranın önüne - işareti koyularak gerçekleştirilmektedir. -5 gibi

demokanist

OpenCart-TR
Web sitesi
melekpazari.com
arkadaşlar bu modül nasıl kuruluyor ?

ben normal diğer modüller gibi dosyları uplad ettim, ödeme metotlarının içinde göremedim bu modülü anlatabilirimisiniz rica etsem.

DrGandalf

OpenCart-TR
Bu işlemi ekeley birisi örnek bir site verebilirmi ?
Nasıl olduğu hakkında bilgi sahibi olabilsek

teşekkürler.

tufanyazici

OpenCart-TR
Merhaba, bu modülde sıkıntı var, "indirimi yada arttırımı" ürünün vergisiz fiyatından hesaplıyor fakat "indirim yada arttırım" yapılmamış vergiyi topluyor bundan dolayı toplam yanlış çıkıyor.

Olması gereken ürünün vergisiz fiyatından "indirimi yada arttırımı" yaptıktan sonra vergiyi "indirim yada arttırım" uygulanmış fiyattan hesaplayıp toplaması.

Bu konuda fikri olan ve doğrusunu nasıl yapmamız gerektiğini düşünen arkadaşlar lütfen incelermisiniz?

turkoloko

OpenCart-TR
tufanyazici, Bende bu konuyu araştırıyorum. Vergiyi indirimsiz fiyat üzerinden hesaplıyor. Bence bu sorun modül dışında bir takım ayarlamalar ile düzeltilebilir. vergileri hesapladığı satırlara "if .." komutu ile eğer indirim var ise oranı vergiyede uygula şeklinde satır eklenirse olur diye düşünüyorum. Bunu kim yapar bilemiyorum PHP bilgim yetersiz.

nextwen

OpenCart-TR
burada havale ile indirimi satış kısmında göstere bilir miyiz? ürün satış ön kısmınd ürün normal satışı 150 tl havale ile 125 tl gibi gösterge yaptırabilir miyiz.

cero34

OpenCart-TR
hocam, elinize sağlık. teşekkürler.

nickelaj

OpenCart-TR
tufanyazici' Alıntı:
Merhaba, bu modülde sıkıntı var, "indirimi yada arttırımı" ürünün vergisiz fiyatından hesaplıyor fakat "indirim yada arttırım" yapılmamış vergiyi topluyor bundan dolayı toplam yanlış çıkıyor.

Olması gereken ürünün vergisiz fiyatından "indirimi yada arttırımı" yaptıktan sonra vergiyi "indirim yada arttırım" uygulanmış fiyattan hesaplayıp toplaması.

Bu konuda fikri olan ve doğrusunu nasıl yapmamız gerektiğini düşünen arkadaşlar lütfen incelermisiniz?

bu konuda herhangi bir gelişme oldu mu acaba ?