sanal pos - önemli

maltepe_ogrenci

OpenCart-TR
arkadaşlar bu sanal pos konusunda birşey sormak istiyorum şimdi siteyi kurduk tamam sanal pos eklentisinide yükledik ancak şimdi sanal pos için bildiğin kadarı ile bankanın bize bazı bilgiler vermesi lazım yatırılan tutarın hesaba geçmesi için ancak forumlarda çeşitli başlıklarda sana pols yayınlaıyor peki onlar nedir ne işe yarıyor o kodları neden kuruyoruz bu konuda yardımcı olur musunuz lütfen :(((((((((((

mehmet80

OpenCart-TR
forum da dağıtılan dosyalar bankanın verdiği bilgileri gireceğiniz yardımcı yazılımlardır.

mdogan35

OpenCart-TR
Web sitesi
www.cicekkuryesi.com
Bunu gidip bankan ile konuşmalısın sanal pos başvurusu yaptın mı? sana bazı bilgiler verecekler o bilgiler ile client bilgilerini oluşturacaksın sonrada bu bilgileri sanal pos modülüne gireceksin ve yaklaşık 600 - 1000 TL arası yıllık bedeli ile kullanmaya başlarsın. Tabii başka prosedürleri de vardır.
Sen en iyisi Bankaya git onlarla konuş daha iyi anlarsın kendi yazdığımdan ben bile bir şey anlamadım :)

anti91

OpenCart-TR
mdogan35' Alıntı:
Bunu gidip bankan ile konuşmalısın sanal pos başvurusu yaptın mı? sana bazı bilgiler verecekler o bilgiler ile client bilgilerini oluşturacaksın sonrada bu bilgileri sanal pos modülüne gireceksin ve yaklaşık 600 - 1000 TL arası yıllık bedeli ile kullanmaya başlarsın. Tabii başka prosedürleri de vardır.
Sen en iyisi Bankaya git onlarla konuş daha iyi anlarsın kendi yazdığımdan ben bile bir şey anlamadım :)

Bu konuda yazılımsal olarak bankacıda bir sey bilmiyordur anlamıyordur :)

maltepe_ogrenci

OpenCart-TR
yani her türlü bankadan bilgilerin alınması lazım değil mi ? ne bilim herkes kodlar falan dağıtıyor öyle hevesli hevesli görünce bir sorim dedim :D :D

olgunumur

OpenCart-TR
bankadan kullanıcı adı api bilgilerini alıcaksın tabi almadan entegre edemessin. Aldıktan sonra sanal pos destek ekiplerine mail yoluyla her türlü soruyo sorabiliyosun gerekli yerlerde yazılım bilgisi olan çalışanlarda var.