reviews.tpl Hatası!

kursadberkkan

OpenCart-TR
Merhaba

Forumda aradım ama farklı paylaşımlar çıktığı için buraya yazmak zorunda kaldım...

Temamda düzenlemeler yaparken bazı hatalar meydana geldi bende silip temalarımı yeniden yükledim, fakat silerken orjinal default temasınıda sildim...

Tekrar yüklediğimde ise benden reviews.tpl dosyasını istiyor fakat bu sayfa üzerinden indirdiğim 1.4.9 sürümünde catalog/view/theme/default/template/module klasörünün içinde böyle bir dosya olmadığını gördüm...

Tekrar yeniden indirdim fakat evet böyle bir dosya yok...

Kurduğum iki modül vardı biri rastgele ürünler, diğeri ise rastgele yorumlar belki dedim onların içindedir bu dosya fakat onlarda da yok...

Bu sorunu nasıl aşabilirim?

Arkadaşlar sorunumu çözdüm ama sebebini bulamadım sonradan kurduğum tüm modülleri tekrar kaldırınca sorun düzeldi...

Kurduğum sidebarmenü, rastgele yorumlar, rastgele ürünler bu üçünden birinden kaynaklanıyor ama anlamadım...

Şimdilik sorun çözüldü teşekkürler

enesaltunisik

OpenCart-TR
sorun için modül paylaşım yerine açmışsınız bilmiyorum dikkat etdiniz mu bu bölümde yardımcı olacaklarını sanmıyorum.

kursadberkkan

OpenCart-TR
Aceledendir kusura bakmayın... Zaten sorun çözüldü yönetici arkadaşlar taşır veya silerse kalabalık yapmasın

Saygılar