Shopper-Land 1.5.1.1 - 1.5.1.2 - 1.5.1.3 Tema

nazbil

OpenCart-TR
Shopper-Land 1.5.1.1 - 1.5.1.2 - 1.5.1.3 Tema

5 farklı renk seçeneği bulunuyor
Drop-Down menü fonksiyonu
Slide Fonksiyonu

Shopper-Land Black
Shopper-Land Blue
Shopper-Land Clean
Shopper-Land Green
Shopper-Land Orange

Ekli dosyalar

• 1.5.1.1 - 1.5.1.2.rar
    1 MB · Görüntüleme: 348
  • 1.5.1.3.rar
    1 MB · Görüntüleme: 951

unsound

OpenCart-TR
bunlar bedava değil,hakkın yok bunları paylaşmaya,değermi kul hakkı yemeye 10$ için?

nazbil

OpenCart-TR
kardeş ben bir siteden indirdim ve orada ücretli demiyordu. Sen indirip kul hakkı yeme o zaman ben bunları paylaşıp para mı istedim. beğendim paylaştım.

Sakıncalı bir durum varsa adminler silerse konuyu sevinirim...

EnverYigit

OpenCart-TR
150 TL fiyat biçilmiş :D

Orjinali 20$

http://www.taylansoft.com/index.php?route=product/product&product_id=74

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
Eyvallah Üstadım Güzel Reklam Yapıyorsun Devam:D Diğer Temalarda var tabi tema gözüyle bakmayın hiçbir satışımız desteksiz olmaz. ve tema içerikli olmaz. orjinalini alıpta kuramayan okadar çok kişi varki sizler yenisiniz başınıza zamanla gelir. anlarsınız.
EnverYigit' Alıntı:
150 TL fiyat biçilmiş :D

Orjinali 20$

http://www.taylansoft.com/index.php?route=product/product&product_id=74

EnverYigit

OpenCart-TR
Rica ederim üstat :) arkadaşın dediği gibi ücretsiz mi dağıtılıyor diye bakmak istedim google'da senin siteye denk geldim fakat destek için baya kar marjı bırakmışsınız fiyatta.

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
Allahın İzniyle Birgün Satılacak :D O Temada. Nezaman Şimdilik Hit Yapıyor Google'de Ras Gelmek Güzel Hangi Kelimede Geldi.
EnverYigit' Alıntı:
Rica ederim üstat :) arkadaşın dediği gibi ücretsiz mi dağıtılıyor diye bakmak istedim google'da senin siteye denk geldim fakat destek için baya kar marjı bırakmışsınız fiyatta.

EnverYigit

OpenCart-TR
http://www.google.com.tr/#sclient=psy-ab&hl=tr&site=&source=hp&q=Shopper-Land&pbx=1&oq=Shopper-Land&aq=f&aqi=g-C1&aql=&gs_sm=s&gs_upl=563l563l0l1566l1l1l0l0l0l0l232l232l2-1l1l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp=fc0eed177f2a615c&biw=1366&bih=618

unsound

OpenCart-TR
***** lütfen diğer üyelerle ilgili kişisel problemleriniz için forumu kullanmayın...

mhmtnrs

OpenCart-TR
Paylaşım için teşekkür ederim. Fakat size bir sorum olacaktı. Bu tema'da ürünlerin resimleri Slide olarak değil'de browser'da normal resim olarak açılıyor :/ bu konu hakkında yardım edebilirmisiniz ?

Şimdiden teşekkür ederim Yardmlarınız için.... :)

dwl02

OpenCart-TR
bence bir sakınca yok sonuç itibari ile opencart açık yazılım ve bizde bu yazılımı kendimiz için geliştirip kullanmaya çalısıyoruz zaten arkadaşımızın paylaşımındaki dosyalarda düzgün çalısmıyor yahni bir emek varsa bitirilip illegal birşekilde çoğaltılmıs bir proje değil aynısın bende ayapmışdım tabi howerlar hariç ana menüden bahsediyorum :)

quarters9

OpenCart-TR
Biz w*rez den süresiz ban yemiştik kardeşim inşallah aynısı başına gelmez eline sağlık :)
Edit:Arkadaşın bulduğu siteyi ben de buldum az önce bakarken 0$ oalrak satılıyor bişey demeye pek hakkınız yok teşekkürler tekrarda :)

escaldes

OpenCart-TR
paylasan arkadasa tesekkur ederim.

Ayrica ben bu forum kullanicilarindan bir halt anlamadim, hangi basliga girsem bir tartisma, bir kavga hali. Hasta misiniz abi siz? =)))

hhavci

OpenCart-TR
Kardeş ellerine ve emeğine sağlık. Gecenin bir saatinde fırsat teması ararken bunları buldum ve yine şükrettim, Allah senden razı olsun. Çok güzel temalar ve bu temalardan editlenerek güzel fırsat siteleri çıkar. Devamını bekliyoruz