Opencart Otel Rezervasyon Modülü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sagoparap

OpenCart-TR
Arkadaşlar opencart otel rezervasyon modülü varmı acaba ?

DrGandalf

OpenCart-TR
Satış sistemi olduğu için bu modülün olacağını sanmıyorum ancak istenirse yapılabilir.

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
Bütçe Belirterek İletişime Geçerseniz Sizi Bilgilendirebiliriz. Genel Olarak İşinizi Görecek uygun fiyata bir çözümde sunulabilir profesyonel anlamda bir kodlama yapılarak tamamiyle rezervasyon alt yapısıda sağlanabilir. bu gibi durumlarda fiyat değişikliği olmaktadır. ekibim yapabilir.

sagoparap' Alıntı:
ücretli yaptıracağım zaten

casio43

OpenCart-TR
Gökhan Taylan denen kişinin bir ekibi falan yoktur. Her türlü ödemesini yaptım çalıntı bir tema ve sadece bir kaç modül ekledi daha sonra anlaşmamızda olan modülleri onlar farklı ücret diyip msn den engelledi ve telefonlarıma cıkmadı : ) Daha önce Andreagails kullanıcısı adını kullanıyordum bu sitede. Kendisini. Ticaret falan yapmanızı tavsiye etmem dolandırıcıdır. Dilerseniz ödeme yaptığım dekontları Scannerden tarattırıp gönderebilirim.

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
- İddaa Ettiğiniz Hususta Gerekli Bilgileri Savcılık Aracılığya Suç Duyurusunda Bulunmakta Özgürsünüz Haksız İtamlarınıza Karşı Sizi Tanımadığım İçin Yanıt Vermiyorum Siz Söz Konusu Olan Düşüncelerinizi Gerekli Mercilere İletin Avukatım Sizinle Hukuksal Yoldan İlgilenir. Saygılarımla.

casio43' Alıntı:
*** denen kişinin bir ekibi falan yoktur. Her türlü ödemesini yaptım çalıntı bir tema ve sadece bir kaç modül ekledi daha sonra anlaşmamızda olan modülleri onlar farklı ücret diyip msn den engelledi ve telefonlarıma cıkmadı : ) Daha önce Andreagails kullanıcısı adını kullanıyordum bu sitede. Kendisini. Ticaret falan yapmanızı tavsiye etmem ****. Dilerseniz ödeme yaptığım dekontları Scannerden tarattırıp gönderebilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...