Bu Hangi Tema Lütfen Birisi Yardımcı Olsun

nsmumutcan

OpenCart-TR
Arkadaşlar Site Sahibine Mail Attım Ama Cvp Vermedi Bu Sitenin Temasını Nerde Bulabilirim. Bu Temayı Satan Varsa Konu Altında Fiyat Belirtsinler Alıyım. Site: direkfiyat.com

dmsyazilim

OpenCart-TR
Web sitesi
www.dmsmarket.com
Arkadaşım bu site default temadır, sadece kodlar ile oynanılarak görsel değişiklikler yapılmıştır.

nsmumutcan

OpenCart-TR
hmm tesekkr ederım yapılışı basıt bırseymı acaba ugrassam yapabılrmıyım aynısı gıbı yoksa satın almayımı deneyım

dmsyazilim

OpenCart-TR
Web sitesi
www.dmsmarket.com
nsmumutcan' Alıntı:
hmm tesekkr ederım yapılışı basıt bırseymı acaba ugrassam yapabılrmıyım aynısı gıbı yoksa satın almayımı deneyım

Sizin seviyenizi bilmediğim için yapıp yapamayacağınızı bilemem, bana göre basit bir şey, genede birisi emek verdiyse ve satıyorsa karar sizin tabiki, emeğe saygı duymak gerek.

nsmumutcan

OpenCart-TR
yok satmıyor sat dıye maıl attım ama cvp vermedı neyse tesekkurler verdıgınız bılgı ıcın

mehmetgul1806

OpenCart-TR
Web sitesi
www.fatosicgiyim.com
Zevkler ve renkler tartışılmaz derlerya hani, Evet Haklılar, Herkesin beğenisi zevki vs farklı oluyor. Mesela ben o sitedeki temayı bedava verse almam :)
Burada okadar güzel tema ve modul paylaşımları varki onları kullansanız ortaya çıakcak şeylere kendiniz bile inanamayacaksınız.
Saygılar

ferree

OpenCart-TR
Aradığın tema bu olsa gerek arkadaşım

http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&extension_id=4061&path=1&filter_license=0&filter_download_id=23&page=3&sort=e.date_modified&order=DESC