Sağ ve Sol Blok Başlıklarını Ortalayamıyorum

slckflz

OpenCart-TR
Web sitesi
www.evtekstilciniz.com
Sevgili Dostlar Merhaba,

Sitem ile ilgili iki adet sorunum var bir türlü toparlayamadım. Ekte bir resim gönderiyorum tüm açıklamam içinde ama yinede az bahsedeyim.

1-Sağ ve Sol Bloklardaki başlıkları bir türlü ortalayamadım. Sola Dayalı duruyor

2-Diğer sorum şu; menü ile breadcrumd arasındaki boşluğu bir türlü kapatamadım. Css kodları ile uğraştığımda ya daralıp breadcrumb arka planı kayıyor yada üst yada banner ile menü arası açılıyor acil yarımınıza ihtiyacım var. Tşkler .

Site: www.evtekstilciniz.com

Arkadaşlar şu konuya bir el atabilecek yok mu ?

Ekli dosyalar

• YARDIM.JPG
    YARDIM.JPG
    75.6 KB · Görüntüleme: 33

cirkindeli

OpenCart-TR
kullandığın tema içindeki

stylesheet yi aç

.box .top {
padding: 8px 0px 8px 7px; /* Sag ve Sol Kolonlarin Baslik Yazisinin Durumunu Belirler */
color: #000000; /* Sag ve Sol Kolonlarin Baslik Fontunun Rengini Belirler */
font-size: 14px; /* Sag ve Sol Kolonlarin Baslik Fontunun Boyutunu Belirler */
font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; /* Sag ve Sol Kolonlarin Baslik Fontunun Tipini Belirler */
font-weight: bold; /* Sag ve Sol Kolonlarin Baslik Fontunun Kalinligini v.s Belirler */
text-transform: uppercase; /* Sag ve Sol Kolonlarin Baslik Fontunun Biçimini Belirler Örn : uppercase Yerine none Yaparsaniz ilk Harf Büyük Gerisi Küçük Olur */

buda ikinci sorun galiba

#header .div4 {
width: 510px; /* Headerdaki Ana Sayfa, Üye Girisi, Hesabim, Sepetim, Kasaya Git Butonlarinin Durumunu Belirler Örn: 510px Degerini 710px Yaptiginizda Butonlarin Orantili Sekilde Sola Dogru Kaydigini Göreceksiniz. */
clear: right;
float: right; /* Headerdaki Ana Sayfa, Üye Girisi, Hesabim, Sepetim, Kasaya Git Butonlarini Saga, Sola Dogru Kaydirir Yada Ortalar */
height: 32px; /* Headerdaki Ana Sayfa, Üye Girisi, Hesabim, Sepetim, Kasaya Git Butonlari ile Header Arasindaki Boslugu Belirler */
padding-right: 14px;
}

yedek al ben fazla bilen biri değilim sadece okuduklarım ve aklımda kalan larr

eklenti var ona bak okuu

Ekli dosyalar

• stylesheet.css
    33.9 KB · Görüntüleme: 8