Birden fazla aynı ürün gösterimi HATA

ferree

OpenCart-TR
Sitemizdeki ürünlerin bazıları çıkıyor bazıları çıkmıyor , bazı aynı ürün 1.sayfada ve 2.sayfada çıkıyor . yani 1 üründen 2 kez çıkıyor, admin panelinden bakıyorum tek ürün var , fakat sayfalarda birden fazla çıkıyor , başka bir ürün ise çıkmıyor çok ilginç. ne yapmam gerekir sizce ?

Not : Forum içinde aradım ama aynı hatayı alan başlık bulamadım varsa affola.

mkgilera

OpenCart-TR
Aynı sorun bendede var şu an.... Çözümü var mı?

ferree

OpenCart-TR
Admin Panelinden ürün gösterimi 25 adet ten 50 adet yap düzeliyor.

mkgilera

OpenCart-TR
Arkadaşım teşekkür ederim. Sayfa Başına Ürün(Katalog) kısmını 50 yaptım şimdi. Ama anlamadığım şey bu sorun birtek bizde mi var. Ayrıca farzedelim 200 ürün var o kategoride aynı sorunla karşılaşabilirmiyiz? Sizin en çok kaç ürün var kategoride.?

Teşekkür ederim. :)

ferree

OpenCart-TR
valla kimse yazmadığına göre kimsede bu sorun olmamış :) , toplam 623 ürün var şu anda , ve o hata ortadan kalktı gibi , yada çok ürün oldugu için ben göremiyorumdur :D

mkgilera

OpenCart-TR
Bende kategorilerde en çok 40 ürün var o yüzden sordum. Ürün sayısı 50 yi geçince sorun tekrar ortaya çıkar mı acaba?

ferree

OpenCart-TR
Tek tek bakmak lazım , sanırım bu sorun herkezde var ama kimse dikkat etmemiştir :D

Tam olarak 1 ay önce açmışım konuyu , 1 ay kimse yazmamış ilk sen yazmışsın bak :D

mkgilera

OpenCart-TR
:) En azından farkedilmiyor. O da güzel. Teşekkür ederim arkadaşım. Açmış olduğun konuyu takip etmen çok iyi oldu. Teşekkür ederim.

mkgilera

OpenCart-TR
Google da arama yap ''opencart aynı ürün farklı sayfalarda görünmesi'' sadece sen varsın... :)

enesaltunisik

OpenCart-TR
vallaha bu konuda bir şey dikkatimi çekti bende ilk zamanlar sununla karşılaştım aynı sorunla fakat seo sisteminden hata alyorum kaldırdım opencart kendisinin seo kullanıyorum sorun ortadan kalktı

ferree

OpenCart-TR
hm dogrudur belkide ikiside açık olodugu için bizdede öyle hatayı verdi :D

cellman

OpenCart-TR
bu hata bende de var ve çok sinir bozucu ürün gösterim sayısını artırsamda aynı ürün 2.sayfada tekrar görülüyor... yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler