google talk modülünden sitede birkaç tane eklemek

viphayat

Embrace the freedom of casual encounters on the be
Web sitesi
meettomy.site
selam arkadaşlar. Benim web sitesi üzerinden online bir kaç arkadaş açık olmak istiyoruz. yani alt alta online destek gibi birkaç tane birden açık olmasını istiyorum bunu nasıl yaparım. google talk modülüne ekle diyerek yaptım ve google ye tekrar kaydolup kodu eklediğimde bir önceki kayboluyor. bunun için bir çözüm öneriniz varmı ?
şimdiden teşekkür ederim

unsound

OpenCart-TR
webim kursana? birden fazla operatör desteği ile hem fazla kalabalık göstermez hemde şık gösterir.

muzorotti

OpenCart-TR
kodlar aynı sayfada çalışmayacağından modülü çoğaltmanız işinizi görmeyecektir arkadaşın dediği gibi farklı servisler kullanabilirsiniz denemedim ama belki farklı sayfalar hazırlayarak frame ile google talk modülünde kullanmayı deneyin bakalım çözecekmi sorununuzu

örnek:
<iframe frameborder=0 height=145 marginheight=0 marginwidth=0 scrolling=no src="ahmetin-online-safyasi.htm" width=155> </iframe>
<br>
<iframe frameborder=0 height=145 marginheight=0 marginwidth=0 scrolling=no src="mehmetin-online-sayfasi.htm" width=155> </iframe>

gibi

viphayat

Embrace the freedom of casual encounters on the be
Web sitesi
meettomy.site
webim nedir ilk defa duyuyorum . ayrıca kodları yapacak kadar bilgi birikimim yok yardımınız için teşekkürler