Mibew Messenger Canlı Destek

dmsyazilim

OpenCart-TR
Web sitesi
www.dmsmarket.com
Siteleriniz için online destek uygulaması arıyorsanız ve livezilla nın hantallığından bıktıysanız tam size göre bir alternatif, ısrarla tavsiye ederim, bence Livezilla yı hiç aramayacaksınız hatta hemen ondan ayrılacaksınız.

Dil :Türkçe

Mibew Messenger

capuela

OpenCart-TR
paylasım ıcı ntşk de nasıl bunun kurulumu baskasıda paylasmız söylememıs:)

dmsyazilim

OpenCart-TR
Web sitesi
www.dmsmarket.com
capuela' Alıntı:
paylasım ıcı ntşk de nasıl bunun kurulumu baskasıda paylasmız söylememıs:)

Bu tür uygulamalar nasıl kurulursa o şekilde sunucunuza kurulum yapacaksınız ve bu proğramdan alacağınız buton eklemesini sitenize monte edeceksiniz.

Eğer hiç birşey bilmiyorsanız anlatması çok çok uzun sürer, benim bu konuda fazla vaktim yok. Siz en iyisi internette araştırma yapınız veya kendis sitesinin forum bölünde araştırma yapınız.

shinemagin

OpenCart-TR
merhabalar, mibew canlı destek sistemini kurdum fakat online ofline buttonları ekranda gözükmemektedir.

Bu butonları gösterebilmenin yolu var mı?

thraine

OpenCart-TR
http://www.youtube.com/watch?v=yJGlVk5XDRs
zipdeki dosyayi ftpnize atin.configden database bilgilerinizi girin. adresiniz.com/webim/install
yaz kurulumu gerceklestir. 5dkda kurdum cok basitmiş tesekkür ederim güzel paylasim ,sistemde baya hos. ama türkçe yapmadan orginalini kurdum

bunlari yaptiktan sonra zaten panele geliyorsunuz rda button code var.o codu istediniz yere yapistirin.ben footera yapistirdim en altta cikti offline/online butonu.
test de ettim calisiyor ikiside.

shinemagin

OpenCart-TR
her şeyi denedim fakat
canlı destek online offline yazılı resimleri bir türlü ekranda gösteremedim.sunucudan mı kaynaklanıyor yoksa başka bir şey mi bilen varsa söylesin?

sorun çözülmüştür tr dil dosyası olmadan kurdum. ve daha sonra locales klasörüne tr dil dosyasını atarak dil ayarlarından türkçe dilini seçtim sorun ortadan kalktı.

cekmekoy

OpenCart-TR
arkadaslar bu scripti kurdum sıstemde calsıyor fakat opencart yapmış oldugum siteye bunu nasıl eklıcem bu konu hakkında bıılgısı olan varmı nasıl eklıcem

BEN KURULUMU Tamamladım oldu....süper çalışıyor sadece tek sıkıntı kaldı resmi sıtenın altına yerleştirmek...yanı menulerın altına nasıl yerleştiricez...