Free Checkout - Ücretsiz Ödeme Modülü

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
5e6bes.jpg

Bu modül ile sitenizdeki ürünü ücret ödemeden sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunduğunuz indirilebilir ürünlerde çok işinize yarayacaktır. Ürün fiyatını "0" yaptığınız da ödeme seçenekleri arasında yerini alacaktır.

Kurulum
1. Dosyaları sitenize ana dizinine yükleyin.
2. "Yönetim->Konfigürasyon->Kullanıcılar->Kullanıcı Grupları" dan modül izinlerini ayarlayın.
3. "Eklentiler->Ödeme Seçenekleri" modülü kurun ve daha sonra düzenleyerek gerekli ayarlamaları yapın.

OC 1.4.0 İNDİR

Ekli dosyalar

• FreeCheckout_OCv140.1.zip
    10 KB · Görüntüleme: 265

M.Fidan

OpenCart-TR
Evet güzel bişi hocam eline sağlık

apemia

OpenCart-TR
Web sitesi
www.huseyinuysal.com.tr
Re: [MODÜL] Free Checkout - Ücretsiz Ödeme Modülü

bende

if (!isset($this->session->data['payment_methods'][$this->request->post['payment_method']])) {

var... dğştryrm

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Re: [MODÜL] Free Checkout - Ücretsiz Ödeme Modülü

Sizin kullandığınız sürüm 1.3.4 olduğu için o şekilde. Modül 1.3.2 için yapılmış 1.3.4 uyumlu olanı en kısa sürede eklemeye çalışacağım.
OpenCart 1.4.0 ile uyumlu modül yayınlanmıştır.

Abdurrahman61

OpenCart-TR
Web sitesi
avoop.net
RE: [MOD] Free Checkout - Ücretsiz Ödeme Modülü

OpenCart 1.4.8b nin kendi admin panelinde var bu modül :)

mahoni

OpenCart-TR
Benden söylemesi eğer bu ödeme metodunu alırken kullanıcıdan eposta ad tc adres vs gibi bilgi alıyorsanız google adwords hizmetinizi durdurabilir doğal sonuçlarda etkilenebilir. Ne alaka diyebilirsiniz. Ben siteme test amaçlı bi ürün eklemiştim 0 fiyatlı o ara bir eklenti deniyordum sonrasında google adwordsu durdurdugu maili geldi sonra da bi açıklama. Google ücretsiz ürün vererek anket doldurtan site ve sistemleri zararlı görmektedir vs gibi. adwords politikalarını inceleyin demiş. Bu sorunu çözmek için de sıfır fiyatli ürünü kaldırmam kullancıdan bilgi aldığım alanlarda ssl kullanmam ve kullanıcıdan bilgi girmesini istediğim alanlarda bu bilgileri nasıl saklayıp nasıl kullanacağım dair gizlilik sözleşmesi girmem istedi bu taklaları attıktan sonra adwords hizmetim açıldı doğal sonuçlar etkilenmedi (ki hemen etkilenmiyor güncelleme olunca etkileniyor) aklınızda olsun.