O.c 1.5.0.1 bilinmeyen Site Yavaşlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

grafikes

OpenCart-TR
Merhaba arkadaşlar sitem herşeyiyle bitti derken nedenini anlamadığım bir site yavaşlılılğıyla karşı karşıyayım ve bu benim canımı sıkıyor. Bana bu konuda destek verebilirmisiniz...
iletişim : grafikes@hotmail.com ve 05315573709 arayabilirsiniz..

Arkadaşlar Help meee... O.C 1.5.0.1 versiyon

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
1.5.0.1 sürümünü hiç kullanmadım ama bi arkadaşımdan duyduğuma göre yavaşlık normalde varmış. ama ne kadar doğru bilemem. ayrıca mehmetsadri arkadaşımız gerekli ve çok önemli konulara değinmiş bana göre diyecek başka söz yok.

grafikes

OpenCart-TR
mehmet sadri uzun yazmışsın ama önce site hostingdemi yoksa sunucudamı diye sorsaydın sen sormadan ben söyleyeyim sunucuda ve aylıkta 90 TL bir bedel veriliyor..

Bende biliyorum ucuz etin yahnisi yavan olur bende biliyorumki konu başlığınada bakarsan ücretli isteklerin altına yazdım konu başlığını ve yine ücretsiz birşey talep etmedim...

TECHNOLOG' Alıntı:
1.5.0.1 sürümünü hiç kullanmadım ama bi arkadaşımdan duyduğuma göre yavaşlık normalde varmış. ama ne kadar doğru bilemem. ayrıca mehmetsadri arkadaşımız gerekli ve çok önemli konulara değinmiş bana göre diyecek başka söz yok.

technolog bende katılıyorum ve bu bilişim işi içindekilerin bildiği tekniki bilgiler olması gerekiyor.. benim sadece siteyi %100 bitirdiğim halde sitenin yavaşlığı çıkması canımı sıkıyor ve yardım istiyorum...

BLaDe

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ondermedikal.com
merhaba mehmet bey,
yazdıklarınız arkadaş için değil diyorsun fakat o konunun altına yazmışsın, bence sadece sorunu ile ilgili destek verebilseydin daha iyi olurdu ve bilgilendirmeyi ise genel destek bölümüne acabilirdin.. Neyse genede acıklaman güzel...

Ben aylık 840 tl veriyorum servera çünkü benim her ürünüm için ayrı bir sitem var ve ara sıra bende bile oluyor o yavaşlık her şeyi host ta yada servera baglamamak gerekiyor bazen kurduğumuz mod dan yada eklentidende yapabiliyor..

Saygılarımla,

BLaDe

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ondermedikal.com
:) ben burada hava atmak için yazmadım arkadaşım.. hava atmak için yazmış olsaydım onca yazdığım modül eklenti vs vs bilgileri burada paylaşmazdım.! :)

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Merhaba konyu amacından saptırmayalım arkadaş sitesinin yavaslıgı konusunda yardım talebinde bulunmuş sizler alakasız bir şekilde tartışma ortamı yaratmışsınız lütfen arkadaşa yardımcı olacak kişiler yazsınlar yardımcı olalım derken insanları kırmayalım....
arkadaş yukarıda bilgilerini vermiş yardımcı olacak arkadaşlar oradan ulaşabilirler

Nedemiş atalarımız: Kaş yapalım derken Göz çıkartmayalım....:)
konu kilit...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...