ürün resim eklerken alt klasör gözükmüyor

ufuk8484

OpenCart-TR
106dfr4.jpg
opencart 1.5.1 kullanıyorum ürün resimi eklerken
image klasörü altına ürün gruplarına göre yeni klasörler oluşturdum
Bu klasörler ftp'de gözüküyor fakat resim ekleme bölümüne gelince alt klasörler gzükmyor
İlk kurulumda sorun yoktu fakat daha sonraları bu hale geldi Kurduğum modüllerden olabilir diyorum ama hangisinden olduğunu bilemiyorum acaba 1.5.1 kurulum dosyasından hangi dosyaları geri yüklersem sorun çözülür bilenler yardımcı olursa çok sevinirim şimdiden teşekürler

ufuk8484

OpenCart-TR
Ürün Ekleme Resim Hatası Lütfen Yardım Edin

Arkadaşlar bu sitede yazılan pek çok şeyi uygulayarak sitemi bitirdim sitem sorunsuz çalışıyordu
Fakat sanırım modül yüklerken bi yerlerde bi hata yaptım ve sitemin
ürün ekleme bölümündeki resim klasörünün alt klasörleri artık gözükmüyor

Yüzlerce ürün eklemem lazım alt kategoriler oluşturuyorum ftp'de kategorileri gçörüyorum fakat admin panelinden ürün eklerken alt kategoriler gözükmüyor acaba buu sorunu nasıl çözebilirim
Şimdiden teşekürler,

Not: yönetimden özür dilerim aynı konuyu ikinci açışım ama başka danışabileceğim bi yer yok anlayışınıza sığındım

ufuk8484

OpenCart-TR
RE: Ürün Ekleme Resim Hatası Lütfen Yardım Edin

yok malesef kurduğum modülü hatırlamıyorum üç-beş modül kurdum ama hangisi soruna sebep oldu bilmiyorum

gerçekten şişmiş vaziyetteyim bir ton ürün var eklemem gereken fakat her ürünü aynı sayfaya eklediğinden ötürü bi ürün eklemek oldukça zaman kaybettiriyor

Aynı sistemi farklı bir siteye kurdum orda problem yok
Sorun promosyonurun.netde

adsl77

OpenCart-TR
RE: Ürün Ekleme Resim Hatası Lütfen Yardım Edin

ilk resminizi hangi klasöre atacaksanız ftpden atın. admin panelde alt klasör görünecektir. birara benimde başıma gelmişti bu yolla çözdüm.

ufuk8484

OpenCart-TR
Sorunu çözülmüştür arkadaşlar tamamen benim hatam
Oluşturduğum altklasör adında türkçe karakter kullanmışım

kazem

OpenCart-TR
Ben hala bu sorunu çözemedim, dediğiniz her yolu denedim ama olmuyor. Ne yapmam lazım lütfen yardım :-/

exkalibur

OpenCart-TR
kazem' Alıntı:
Ben hala bu sorunu çözemedim, dediğiniz her yolu denedim ama olmuyor. Ne yapmam lazım lütfen yardım :-/

yükledigin resim ve dosyalari sil düzelir sonra türkce karekter kulanmadan yeniden yükle