Özel Ürünler Modülü hatası

ben_erhan

OpenCart-TR
konu forumda mevcut diyen varsa, konuyu araştırdım ve çözümü bulamadığım için yazıyorum !

Arkadaşlar, 149x versiyonlarında özel ürünler modülü bir kaç modül ekledikten sonra bozuluyor.

Özel ürünler modülünü hangi modül eklendikten sonra bozuluyor, çözen arkadaş varsa bildirirse senirim.

Çünkü modülün bozulup bozulmadığını anlayamıyorsunuz.Ne zamanki özel ürünler modülünü açıp yeni bir ürün daha eklemek istediniz, o zaman hata veriyor.Kaydetmiş gibi görünmesine rağmen hiçbi şekilde kayıt yapmıyor.

Modülün yeri, sıra numarası, aktif pasif etme özellikleri çalışıyor fakat eklediğimiz ürünler bölümü sürekli boş...

Sorunu bilen yada yardımcı olmak isteyen arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Yada sorunu çözmek isteyen bir kaç arkadaş 2 şer yada 3 er modül deneyerek sonuçları buraya yazarsa daha çabuk sonuca ulaşmış oluruz:)

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Merhaba..
1. özel ürünler modülündeki aldıgınız hata ve bozulma nedir?
2. Siz aldıgınız hatayı söylemeden birilerinin bu hatayı deneme yanılma yöntemiyle bulmasınzı istiyorsunuz.
olası sebebpler.. özel ürünlerinize ait dosyalar eksik yüklenmiş olabilir,kurulumda yanlış yapmış olabilirsiniz, Hostinginiz opencart ın çalışması için bulunması gereken özelliklerden biri yada bir kaçı desteklemiyor olmayabilir.. ve sizin yaptıgınız bazı düzenlemeler yada ürün ekleme de yaptıgınız bir hata buna sebeb olabilir..
Siz önce bahsettiğiniz bozulma nedir onu bir söyleyin yada anlatın herne ise mutalak size yardımcı olacak birisi cıkacaktır..

ben_erhan

OpenCart-TR
merhaba,

forum içerisinde mesajlarınızı ve eklentilerinizi takip ediyorum.verdiğiniz emekler için teşekkürler.
fakat ben mesajımın içerisinde sorunun ne olduğunu anlatmıştım.

" Ne zamanki özel ürünler modülünü açıp yeni bir ürün daha eklemek istediniz, o zaman hata veriyor.Kaydetmiş gibi görünmesine rağmen hiçbi şekilde kayıt yapmıyor.

Modülün yeri, sıra numarası, aktif pasif etme özellikleri çalışıyor fakat eklediğimiz ürünler bölümü sürekli boş..."

tekrar yazıyım; opencart ile birlikte gelen özel ürünler modülü birkaç modül ekledikten sonra işlevini yitiriyor.modülün hangi modüllerle çakıştığını bilmiyorum.hatanın ne olduğuna gelince, modül çalışıyor gibi görünüyor fakat özel ürün eklemek istediğinizde hiçbir ürünü eklemiyor.

sıralama,aktif yada pasif durumu özellikler çalışıyor ama ürün ekleme özelliği çalışmıyor.

bu hatanın farkına tüm modülleri kurduktan sonra vardığım için, tekrar dön başa denemek istemiyorum.bir çok emek ve zaman kaybı olacak.

eğer çözen arkadaşım varsa cevabını bekliyorum...

bu gece sorunu çözmüş bulunuyorum.

admin_product_filter_by_category ( Ürün filtreleme) modülünü kurduktan sonra özel ürünler modülünün işlevi kalmıyor.

Ürün filtreleme modülünü kurmuş olan arkadaşlar varsa, özel ürünler modülünün çalışıp çalışmadığını kontrol etsinler.

Admin Kategori Ürün Filtreleme modülünü kurduktan sonra bozulduğunu çözdüm.

admin\model\catalog\product.php dosyasının üzerine yazılınca Özel ürünler modülü işlevini yitiriyor.