Internal Server Error

Mikat

OpenCart-TR
İnternet sayfam açılmıyor ? Hosting server eklentin nedir diye sordu bende anlayamadım. Lütfen yardım edin. Chmod ayarlarını kontrol ettim htacces e bakıldı . sorun devam ediyor.
hata bu şekilde .

ÜInternal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@aktifgold.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/2.2.19 (Unix) mod_ssl/2.2.19 OpenSSL/0.9.8e-fips-rhel5 mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635 mod_perl/2.0.5 Perl/v5.8.8 Server at www.aktifgold.com Port 80

mikao

OpenCart-TR
RE: Acil destek lütfen

kanka bandwith sorunun olabilir. eğer sınırlı trafiğin varsa aştıysan yapabilir.ki orada oyle diyor.

adobe

OpenCart-TR

tamamen sunucu ile ilgili

voip724

OpenCart-TR

En son hangi işlemin ardından bu hale geldi ? Dosya vs. mi düzenlediniz ?

mdogan35

OpenCart-TR
Web sitesi
www.cicekkuryesi.com

Sorun büyük ihtimal ile .htaccess dosyanızdan kaynaklanıyor olabilir. GraFiker arkadaşımızın dediğini uygulayınız bu şekilde sorununuz hallolacaktır. Bu şekilde halledemiyorsanız sunucu desteği alın.
Bu arada Sunucunuz Windows mu? Linux mu?