Ürün resimi yok

lidanya

OpenCart-TR
resimi yok

arkadaslar yeni ürünler kısmında modulunde yani yeni ürün ekliyorum resimi yüklemedigimde resmi yok çıkmıyor ürün çıkıyor resimi yokta yok nasıl bi çözüm bulabiliriz

arkadaslar bunda heralde resmi yok olayı çıkmıyor

lidanya

OpenCart-TR
ürün resmi yok

arkadaslar ürüne resim yüklemedigimizde eskiden resmi yok çıkıyordu 1.4.x lerde ama bu durum 1.5.x lerde yok heralde resmi yok getirme imkanımız varmı 1.5.1 lerde ?

niTRos001

OpenCart-TR
Web sitesi
www.baylas.com
RE: ürün resmi yok

Yüklediğiniz resmin önizlemesi mi çıkmıyor? Yoksa default olan resim yok resmi mi çıkmıyor?

lidanya

OpenCart-TR
RE: ürün resmi yok

ürünü ekledigimde resim yüklemiyorum resmi yok çıkmıyor hiç resim çıkmıyor yükledigimde çıkıyor onda sorun yok resmi yok çıkmıyor

lidanya

OpenCart-TR
evet yüklü admin poanelinde resmi yok çıkıyor ama kullanıcı ekranında çıkmıyor

niTRos001

OpenCart-TR
Web sitesi
www.baylas.com
Çözüm olarak resim eklemediğiniz ürüne "ürün resmi yok" yazan resmi ürün resmi olarak eklemeyi deneyebilirsiniz muhtemelen ilerki güncellemelerde bu sorun çözülecektir.

ayvandur

OpenCart-TR
niTRos001' Alıntı:
Çözüm olarak resim eklemediğiniz ürüne "ürün resmi yok" yazan resmi ürün resmi olarak eklemeyi deneyebilirsiniz muhtemelen ilerki güncellemelerde bu sorun çözülecektir.

benim sitemde 2000 tane ürün var.dolayısıyla bu dediğiniz herkeze uymaz.,

bu olayı bayadır araştırıyorum bitürlü çözememiş kimse.yardımcı olabilecek arkadaşlar ilgilenirlerse çok memnun olurum.oscomerce de cözmüş elemanlar.

http://www.duzgun.com/resimler-images/resmi-olmayan-urunlere-resim-atma-no-picture-t-102.html